Wpis z mikrobloga

@Ricx: To normalna cena wynikająca z podziału premium (4 urządzenia) na czterech. Stajesz się członkiem rodziny i możesz uruchomić na jednym urządzeniu.
  • Odpowiedz
@citra: Darmowe niekoniecznie, bo jak raz użyjesz, to już sobie drugiego takiego nie możesz zapodać (jakaś kontrola MAC, karty płatniczej itp). Zysk jest taki, że sprzedający sam korzysta płacąc 13zł zamiast 40-50.
  • Odpowiedz
@viruszg: Pofatygowałem się na allegro, żeby zobaczyć czy masz rację. Otóż racji nie masz :) Dowody:
- sprzedawane konta nie są współdzielone (przynajmniej tak mówią) - masz dostęp z czterech urządzeń
- sprzedają po kilkadziesiąt/kilkaset kont
- sprzedawane konta są 30-dniowe

Jak to robią? Zakładają z automatu pierdyliard kont na paypalu i na każdym zakładają po jednym koncie netflixa. Kontrola MAC to mit, który ktoś kiedyś zapodał na mirko no i
  • Odpowiedz
@niceman: 2-3 dni nowe konto chodziło normalnie. Potem przy próbie odpalenia jakiegoś filmu wyświetlał się error i jakiś tam numer. Dodatkowo pojawił się napis wznów subskrypcję, a w ustawieniach miałem niby ważną jeszcze 28 dni. Skontaktowałem się z pomocą i mi wyjaśnili, że zablokowali konto bo już wykorzystałem darmowy miesiąc na innych kontach. Przed założeniem nowego konta zmieniałem IP.

Żeby nie było, że jestem jakiś cebulak to aktualnie płacę najwyższy pakiet
  • Odpowiedz
@Slawek91: To może zmień e-mail bo jeśli IP oraz e-mail jest różny to jak można powiązać kogoś z kilkoma kontami? Wróżbita Maciej pracuje w Netflixie i przypisuje IP do kont?
  • Odpowiedz
@BEJSBOL: Ja korzystam z netflixa na TV, a tam w apce na 100% jest udostępniany adres mac bo jest pokazany w ustawieniach. Zarówno w apce TV jak i konsoli. A co do przeglądarki z tego co pamiętam były sposoby na pobieranie adresu mac routera (Chyba przez protokół ARP.)
  • Odpowiedz
@Slawek91: Kolega wie do czego służy MAC Address? Bo chyba nie bardzo. Miałeś do czynienia z serwerami? Nie? Bo ja mam. MAC służy do identyfikacji użądzeń w strukturze lokalnej gdyż to router zapisuje w logach MAC adresy połączonych urządzeń. Serwer nie ma takiej władzy aby odczytać takie dane jak MAC natomiast IP jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@BEJSBOL: to ja ci odpowiem.. w momencie logowania sie po raz 1 do usługi netflix, urządzenie z którego to robisz dostaje swój unikalny ID, te z kolei trafiają zapewne do jakiejś bazy danych, a tam algorytm sprawdza na ilu różnych kontach loguje się dane urządzenie. Proste
  • Odpowiedz