Wpis z mikrobloga

@DOTA2PL mam pytanie. Mialem kiedys kumpla, ktory naprowadzil mnie into doto. Wytrawny gracz, swietnie sobie radzil na kazdej lini, doskonale ogarnial mikro i mial swietny gamesens. Kiedys mu powiedzialem, ze znalazlem fajna polska stronke o doto, ze mozna sie sporo nauczyc, a on mi powiedzial, zebym dal sobie spokoj bo polskie community to rak i wszyscy wszystko hejtuja i wiedza najlepiej i zebym dal sobie spokoj bo raka dostane. Tak sobie z nim gralem kolejne lata, skill rosl, a ja posluchalem jego rady, zeby trzymac sie z dala od polskiego community. W pewnym momencie zauwayzylem, ze moj ziomek dziwnie sie zachowuje. Byl strasznie drazliwy, krytykowal wiekszosc moich decyzji czy to z doborem postaci do danego lineupu przeciwnika, a to #!$%@? skill built, a to #!$%@? iteamy, a to #!$%@? skanow zle uzywam. No #!$%@? mnie trafial bo sie grac nie dalo. Po pewnym czasie przestalem go zapraszac do lobby, bo gra z nim nie sprawiala mi kompletnie przyjemnosci. Nasz wspolny znajomy powiedzial, ze spotkal go na miescie i ze faktycznie jakis dziwny sie zrobil. Podobno podczas ich konwersacji mowil cos o o polskim forum doty, ze ma tam range pubmaster i ze wyciagnie polska dote na wyzszy level. Zdziwilem sie troche bo zawsze mnie przed tym forum ostrzegal. No nic mysle - #!$%@? mu w krzyz bo straszny maruda, hura bura co to on nie wie o docie i w sumie #!$%@? w takiego kumpla. Po paru miesiacach bez kontaktu z jego strony zapytalem sie tego wspolnego znajomowgo czy moze rozmawial z tym "kumplem", a on mi na to mowi, ze przez ostatnie 2 miesiace przyjmowal chemie i niestety przegram walke z rakiem, z ktorym toczyl boj od dluzszego czasu. I tu moje pytanie. Czy mozecie zaprzeczyc, ze to nie wasza (specjalnie z malej litery) wina, ze moj niegdys super mentor, clowiek wielu talentow dostal raka dupy czytajac wasze forum? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dota2

  • 2
  • Odpowiedz
@soSNax: Ostatnio w Łodzi w hotelu Double Tree by Hilton odbył się XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Zachęceni uzyskaniem odpowiedzi na pytanie czy dla użytkowników naszego forum jest nadzieja pospiesznie udaliśmy się na Łąkową 29 po odpowiedzi. Niestety, nie mam dla Ciebie dobrych informacji - rzeczywiście, wszyscy wybitni specjaliści potwierdzili paradoks PLDOTO, o istnieniu którego dywagowaliśmy od dawna - każdy tworzący PL społeczność jest rakiem i rozprzestrzenia go mówiąc każdemu
  • Odpowiedz