Wpis z mikrobloga

1. Słuchaj nałogowo #studioaccantus
2. Piosenki Disneya na słuchawkach żeby nie było siary, że słucham piosenek dla dzieci ()
3. Miej pięcioletniego brata
4. He he, braciszku, a może chcesz posłuchać ładnych piosenek z bajek? Zaraz "poszukam" czy na jutubie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Odpal coś z accantusa
6. Młody oczy jak 5 złoty "jeszcze, jeszcze!"
7. Od tej pory słuchaj sobie bez żadnego skrępowania na głośnikach bo "hehe, słuchamy razem" PROFITx1
8. Przy okazji masz okazję do spędzania większej ilości czasu z braciszkiem PROFITx2


Dziękuję pan #accantus

Sylwia Przetak jak zwykle w formie ()
#muzyka #gownowpis
vateras131 - 1. Słuchaj nałogowo #studioaccantus 
2. Piosenki Disneya na słuchawkach...
  • 14
  • Odpowiedz
@vateras131: uwielbiam ich! ta pani zakasowalaby wiele uczestnikow w tych programach tv gdzie szukaja talentow wokalnych. U nas juz dluuugo kraina lodu na tapecie- w aucie trzy piosenki w kolko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spiewamy razem "mam te moc" :)
  • Odpowiedz
@Naciass:
ja się cieszę, że nie pchają się do tych wszystkich talent show dla 5 minut sławy, tylko faktycznie rozwijają się w szkołach teatralnych, muzycznych, w filharmoniach i na deskach teatru. Można powiedzieć, że w bardzo przystępny sposób "serwują" kulturę wyższą.
  • Odpowiedz
@vateras131: Ale dzieki takim programom mogliby sie rozreklamowac.
Uwazam za bardzo niesprawiedliwe ze taka sylwia z takim talentem na pewno zarabia duzo mniej niz taka sadowska bez talentu w jury the voice of Poland albo jakas sarsa czy inne klony...
  • Odpowiedz
@Naciass: ale ona np. regularnie śpiewa w chórkach w różnych programach. Problem, albo i nie, jest taki, że do programów idolowych trzeba też mieć własną twórczość bo inaczej przepadasz. Rzemieślników na świecie pełno i śpiewają po teatrach, musicalach, itp. Ludzie z accantusa to w większości świetni rzemieślnicy właśnie i raczej nie mają własnej twórczości, najwyżej ten kompozytor Bartek czy ludzie którzy im to aranżują.

Ale wykonane pięknie, jak zwykle.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Ach, ja bym właśnie chciała usłyszeć tę panią w czymś specjalnie dobranym pod jej umiejętności i może nacechowanym emocjonalniej niż kraina lodu( ͡° ͜ʖ ͡°) Jacek Cygan czy ktoś taki mógłby napisać dla niej kawałek chwytający za serce, bo tym wokalem już mi trzewia porusza :)
  • Odpowiedz
@vateras131: właśnie przesłuchałem wersje Sylwii, dysproporcja poziomów jest ogromna. Ale każdy ma swój gust. Z tego co pamiętam Lea Salonga wcielała się w aż dwie role z Les Miserables.
  • Odpowiedz
@True1988:
Masz rację, że gusta są różne. Według mnie Sylwia wplotła w swoim wykonaniu więcej emocji. Salonga zaśpiewała według mnie perfekcyjnie, ale bez takiego ładunku emocjonalnego.
  • Odpowiedz