Wpis z mikrobloga

@Hdrunked: benzyna 2.0 turbo, ogólnie już je oglądałem, będę jeszcze raz w tym tygodniu z miernikiem ale na pierwszy rzut nie widać żeby było coś szpachlowane, jeśli już to jakiś błotnik mógł być malowany. Auto pochodzi w włoch. Przebieg ma śmiesznie mały, dlatego chciałem coś po vinie poszukać, może jakaś historia by wyszła. Ogólnie auto wygląda jakby jeździło tylko w mieście.
@Hdrunked: cena w trakcie negocjacji, myślę że finalnie wezmę to za 12k. Na blacie ma 102 tyś. Po lakierze nie widać żeby był zużyty, fotel kierowcy też w bardzo dobrym stanie. Jedynie kierownica jest brzydka, ale tłumaczy to w ten sposób że we Włoszech jest bardzo ciepło i wygląda tak od temperatury. Tylna kanapa jakby nie była używana.
@Hdrunked: też mi się tak wydaje, ale z drugiej strony tylko kierownica o tym świadczy. Pomierzę lakier i jak z grubsza będzie ok to pewnie je wezmę. Ok, dzięki i czekam na wiadomość :)
@WatchYourBack: nie wierze, dlatego chce sprawdzić przebieg po vinie. Mimo że to zaufany gość. Miałem już od niego jedno auto- też z włoch. Jeden bok był pomalowany bo był poobijany ale mechanicznie samochód był wzorowy. Przez 2 lata zrobiłem w nim tylko zawieszenie, filtry i olej, zero niespodzianek.
@mickovsky jasne, będę miał miernik na weekend więc dlatego chciałem zaczekać z zakupem
@WatchYourBack: oficjalna historia jest taka że jego kuzyn ściągnął to auto dla ojca, ale finalnie ojciec wziął inne. Znam się z nim dość dobrze i podejrzewam że technicznie auto jest w dobrej kondycji jednak ten przebieg się grubo nie zgadza. Nikt nie kupuje takiego auta żeby jeździć po mieście.
Z drugiej jednak strony kto kręci przebieg na 100 tyś, kiedy popularne jest 180? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walter21: Ok, napisze Ci w ten sposób 2.0T to raptem 180 kucy już lepiej bym brał 2.4 bez turba i ma 170 kucy , buda waży około 1,5 tony wiec wgniatania w siedzenie nie będzie ;]
następnie jak za 12 koła chcesz brać autko to tylko krajowe i prawidłowo powinieneś mieć około 5 tys na pakiet startowy.

I teraz mniej więcej co kiedy siada
Przód amory powinny wylać przy 160 tyś