Wpis z mikrobloga

Dziś w #rozowaredukcja TABATA () Osobiście uwielbiam, ale jeśli ktoś nie lubi, albo mu się nie chce to niech po prostu wyjdzie z domu na spacer ;) Każda aktywność fizyczna jest dobra. A co dziś na śniadanie?
Jajecznica z pomidorami ()
Dziś akurat jestem w #pracbaza więc na pewno będzie i trening siłowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski jeśli chcecie bym pomogła Wam w jakiś sposób m.in. dieta, ćwiczenia czy też po prostu zwykła rozmowa to zapraszam na priv. Pamiętajcie: Nigdy nie jest za późno!
  • 5
  • Odpowiedz
Dziś akurat jestem w #pracbaza więc na pewno będzie i trening siłowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Meara: Jesteś pewna, że to była tabata a nie zwykły czterominutowy HIIT?;)
  • Odpowiedz
  • 0
@rdza szczerze Ci powiem że nie rozumiem Twojego pytania. Napisałam że dzisiejszym wyzwaniem jest tabata a w pracy robię trening silowy dodatkowo, bo ratownik medyczny here i stąd to nawiązanie.
  • Odpowiedz
szczerze Ci powiem że nie rozumiem Twojego pytania.


@Meara: Zrozumiałam, że rano robisz tabatę a wieczorem siłowy i się zdziwiłam, bo prawidłowo wykonana tabata to prawie gwarantowane rzyganie i brak siły na cokolwiek do końca dnia.
Inna sprawa, że często spotykam się z tym, że praktycznie każdy trening interwałowy jest ostatnio nazywany tabatą;)
  • Odpowiedz