Wpis z mikrobloga

Kto tam w zapowiedzi leje młodego Molendę? Jego stary? Bo w pierwszym ujęciu jakby ktoś miał jakiś kolorowy płaszcz czy coś, ale w drugim już wyraźnie widać Grzesia w garniaku.
I scena gościa leżącego w łóżku i całującej go dziewczyny to Maciek i Ewelina?
#belfer
  • 11
  • Odpowiedz
@pawkolele: Właśnie na początku też myślałem, że to ten młody Tarczyński, ale drugie ujęcie to na pewno stary Molenda. No chyba, że najpierw jeden go okłada, a potem drugi :D.

I jeszcze jest scena, że siedzi Stuhr naprzeciwko jakiejś męskiej postaci i któryś mówi 'ty to zrobiłeś'. Kto to może być?
  • Odpowiedz
@pawkolele: Lol, ja myślałem, że to już jest odrębna scena i tu z Molendą siedzi jego żona xD

Swoją drogą, to ciekawe, czy zabójcą może być ktoś, kogo nie było w zapowiedzi. Julka wiadomo, okaże się, że jednak nie, a zapowiedź mocno sugeruje Ewelinę, aż chyba za mocno. Zostałaby jeszcze olimpijka, ta dilująca metalówa, Maciek i młody Tarczyński, jeśli on też był w zapowiedzi. A można by stawić jeszcze bardziej egzotyczne
  • Odpowiedz
@sartrek: trailer znów wszystko namieszał ;d

Ciekawa kwestia była Eweliny że już jedną przyjaciółkę mi zabiłaś czy coś takiego. Przy Aśce znaleziono jakieś tabletki, możliwe że dla zmyły a była pod wpływem prochów którymi Jasiek diluje chociaż nie pamiętam czy było coś o jakiś narko przy sekcji. Ciekawią też słowa Julki do Belfra że jaką on maskę nosi no i ta zgoda pomiędzy Belfrem a Molendą. Cholernie wciągająca fabuła ;d
  • Odpowiedz
@pawkolele: Ale ta Jowita chyba nie dilowała wcześniej, tylko teraz ją ten Łukasz wciągnął.

I to jednak już jest inna scena ze screena, który wrzuciłeś. Włosy bardziej syna Molendy niż Stuhra i pomieszczenie też inne.

Wciągająca, a tymi trailerami to już w ogóle mieszają :D.
  • Odpowiedz
@sartek: możliwe że inna scena. W ostatnim trailerze wątek gdy Belfer płacze przy drzewie ukazany był bardziej jako próba zabicia Pawła przez Lesia no a wiemy o co chodziło. Magia montażu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sartrek: masz racje. Scena w której jest Stuhr i ktoś gada że to on zrobił to prawdopodobnie agent CBŚ który przyjechał ogarnąć sprawę a w nastepnej gdzie dałem screena jest stary Molenda ze starszym synem.
  • Odpowiedz
@kokosanki: Znał las, więc pewnie wiedział, że stary Molenda posuwa dziewczynę jego syna. Był ostatni dzień wakacji, więc gdzieś tam się szwędał żeby gówniarze nie spalili mu lasu. Natknął się na nią jak ta wracała z tego felernego ogniska i się wkurzył. Seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz