Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieszkanie z rodzicami w wieku 26 lat to straszny wstyd? Sprzątam, gotuje,robię zakupy, płacę rachunki razem z nimi,pomagam we wszystkim jak tylko mogę, w skrócie jestem samodzielny i nie jestem pasożytem(przynajmniej tak mi się wydaję). Mam #!$%@?ą pracę i gdybym miał wynajmować pokój to bym zwyczajnie wegetował, wole zapłacić rodzicom, niż napychać kieszeń obcych ludzi i jeszcze kisić się ze studentami xD. Planuje jeszcze pare lat pozbierać pieniądze na jakieś kursy zawodowe i spróbować złapać lepszą robote w Polsce lub na emigracji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
PijanaKaczka: przecież mieszkanie z rodzicami to świetna sprawa. Domy wielopokoleniowe jeszcze 20lat temu były standardem gdzie pod jednym dachem mieszkały nawet 3 pokolenia a teraz jakaś głupia moda żeby najszybciej uciekać z domu rodzinnego. Nie ma w tym żadnego wstydu jeśli mieszkasz z rodzicami i nie jesteś pasożytem. Na wsiach nadal jest to powszechne tylko miastach jakaś taka chora moda

Zaakceptował: sokytsinolop