Wpis z mikrobloga

Pod co najlepiej budować główną postać? Zrobiłem maga i jest dość mocny, ale nie wydaje mi się lepszy od Eb (może z wyjątkiem tego, że na głównej miałem więcej wiedzy). Gry nie przeszedłem, ale chcę zacząć od nowa, bo spieprzyłem kilka decyzji. Jest jakiś rodzaj postaci, której nie uzupełnię sojusznikami ew. coś w czym główna postać będzie lepsza?

Myślałem o postaci melee (mag z dwuręcznym mieczem, który się buffuje?), bo z bliskozasięgowych przydatny wydawał mi się tylko Barik (ale pewnie nie skompletowałem wszystkich, bo miałem tylko jego, Zwrotkę i wilkogoryla) albo o jakimś łuczniku :<
#tyranny
  • 4
  • Odpowiedz
@Zavis: u mnie zwrotka robi za łucznika i dmg dealera w melee, sam osobiście gram takim party: wojownik(moja postać), barik, zwrotka, lantry i na trudnym bez problemu zabijam wszystkich i full hp po każdej walce
  • Odpowiedz
@Jurigag: Ja miałem taki problem, że Barik nie trzymał aggro nawet po użyciu tego swojego taunta i wszyscy lecieli na moich magów (Ja + Eb) albo Zwrotkę, która jednak jest trochę krucha. No i wkurzające są cutscenki, bo resetują czasami ustawienie, przez co mam główną postać na czele kiedy powinna być z tyłu :c
  • Odpowiedz
@Zavis: pozniej w grze u barika będziesz mógł mieć skill który 50% dmg zadane sojusznikowi przechodzi na barika, takze puszczas to na zwrotke i dostaje 50% dmg mniej, zresztą u mnie przeciwnicy i tak rzadko ją trafiają

u wojownika postawa prowokatora robi robotę w zasadzie, co chwilę przeciwnicy biegają w kółko i skupiają się na moim wowjoniku xD
  • Odpowiedz