Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Nie ma żadnych napisów na napisy24. Nikt oficjalnie tego nie tłumaczy więc wątpie by cokolwiek w najbliższym czasie się w ogóle pokazało. Napisy24 po prostu dodały serial do bazy danych tyle.
Tak tam to wygląda jak napisy są do pobrania
http://i.imgur.com/xGRr0Dx.png

Jak nie ma jebitnego napisu Pobierz to nie ma żadnych napisów. Jest tylko baza danych że taki serial istnieje
#thegrandtour
  • 7
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: generalnie mam wrażenie że n24 to już zapomniany projekt w #!$%@?. Napiprojekt się stara ale też cienko. Czasami na napisy trzeba czekać 2-3 miesiące (do bad moms chyba dalej na przykład nie ma).
  • Odpowiedz
@vladek: Ale to tylko platformy do dodawania napisów a nie tłumacze.
Na polskiej scenie zostały praktycznie Hatak który dodaje do napiprojekt od razu po przetłumaczeniu. I Haven który korzysta z napisy24 do informowania w ilu procentach coś jest przetłumaczone. The Grand Tour nikt nie tłumaczy z tych dwóch więc napisów długo nie zobaczymy albo jakies lipne z translatora.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: mogę trochę konfabulować, ale pamiętam, że istniała (istnieje?) polska strona fanów topgear i na niej były napisy do wszystkich odcinków z każdego sezonu + specjale i do tego w różnych wersjach. Grupy jak Hatak zapewne mają w* na takie niszowe tv shows :(
  • Odpowiedz