Wpis z mikrobloga

@Szulcowy: za pesa podziękuję. Będę ich męczył na czacie bo nie odpuszczę im tego na pewno. Nie dość ze dopiero zaczynam na tym koncie zbierać coinsy na jakiś sensowny skład to cofnęli mnie praktycznie do 0.
Miałem około 50-60K zarobku. Grosze, ale to i tak podwojony stan mojego konta, gdzie od 4 dni gry zebrałem ~50K.
Teraz mam całe 0. Dobrze ze kilka kart się nie sprzedało.
@Oskarek89: No zobaczymy. Dziś nie chce mi się juz z nimi drzeć bo nie mam czasu. Ale jutro się pokłócę. Jeszcze żeby robili coś z trainerami itp. To rozumiem. Można oberwać rykoszetem. Ale handel coinsami kwitnie w najlepsze. Na PC grać się nie dało, a oberwie jak zwykle ten co gra uczciwie.

Nic tylko na robić konta, korzystać z glitcha i przerzucić coinsy przez bardziej wartościowe karty.

Jak nie zwrócą mi
@Oskarek89: 200K pointsów to współczuje. Szybko licząc to jest jakieś 7K PLN. Kupując pakiety po 12K points.
Za taką kwotę to powinieneś mieć kolesia przydzielonego do indywidualnej obsługi.

Gratulacje w takim razie za politykę dla EA. O ile wiem to w każdej większej szanującej firmie dba się o stałego klienta. Ba! Wolałbym na Ciebie przymknąć oko niż na gówno wartych trainerowców, którzy złotówki w tę grę nie włożyli. Ale co kraj