Wpis z mikrobloga

Obecnie mam LG G3 i zastanawiam się nad wymianą na G5. Warto czy nie? Ewentualnie co innego do rozważenia?
Chciałem czekać na V20, ale jego obecność w Europie jest wątpliwa i dodatkowo patrząc na specyfikację, to tylko ten DAC jest czymś co jest lepsze w V20.
Telefon używam głównie do Spotify, sociali, okazjonalnego robienia zdjęć, w gry nie gram, bo w sumie na pc też mało ostatnio gram. Ma działać płynnie i w miarę długo na jednym ładowaniu. Umiem into root i modowane romy, więc jak trzeba poprawić niedoskonałości poprzez xda, to nie ma problemu.


#android #lgg3 #lgg5 #lg #telefony #smartfon #cokupic
  • 7
  • Odpowiedz
@matti05 a może LG V10? LG G5 też jest ok jeżeli nie przeszkadza Ci modulowosc. System jest zajebiscie zoptymalizowany. Mam lg g flex 2 i po roku pracy dalej pracuje bez przycinki.
  • Odpowiedz
@twinzpl: jaki problem z modułowością? Wiem, że to się nie przyjęło i generalnie jest martwe.
Tylko czy G5 nie jest lepsze od V10? Mój G3 sprawnie działa, więc jakbym miał zmieniać, to wolę wybrać możliwy top.
  • Odpowiedz
@sorek: spotkałem się z recenzjami, że trochę zmarnowane 2 lata przez LG, bo za dużo w stosunku do G3 się nie zmieniło, a po świetnym G4 można było oczekiwać więcej. Tak samo, że wykonanie nie jest takie premium jak ma V10 czy prostu dobre jak wspomniane wcześniej G4.
  • Odpowiedz
@matti05: mialem ten sam dylemat i pozostaje przy G3 bo duzego przeskoku w najnowszych smartfonach nie ma. Wydaje mi sie ze w przyszlym roku pojawi sie sporo bez ramkowych telefonow i wtedy bedzie warto zmienic.
  • Odpowiedz