Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że facetom standardowe chokery kojarzą się z łatwymi kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale gdyby tak zamiast "czarnego pasa w obciąganiu" założyć coś takiego? Nadal wyglądałoby to zbyt wyzywająco, czy raczej dobrze? Kojarzyłoby Wam się to tak jak zwykły starodawny choker, czyli ten cały "pas"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezwykopem #rozowepaski #modadamska #pytanie
k.....i - Ja rozumiem, że facetom standardowe chokery kojarzą się z łatwymi kobietami...

źródło: comment_w0BSDNgpJhEe7HPQ4A6dhdrH9CT654XR.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@TheBearJew: nie no właśnie nie wiem czy pasuje, po prostu wykonanie tego cuda jest piękne, wydaje mi się nawet eleganckie. Ale jednak kojarzy się to mocno i nie odważyłabym się aby coś takiego założyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ach ta wielka kultura wykopków i internetowych przegrywów, takie elitarne i opiniotwórcze środowisko, któremu historia zawdzięcza wiele XD


@Medico_della_Peste: Słuchaj na który mój post właściwie odpowiadasz bo nie wiem co dokładnie ci odpowiedzieć? :) Pewnie, jestem przegryw-wykopek ale swój gust mam. Mi się nie podoba. Natomiast jeśli @kwiati chce nosić takie ozdoby to wiadomo nic mi do tego. Zadała pytanie na wykopie - odpowiadają wykopki ze swoim zdaniem no
  • Odpowiedz
@TheBearJew: biorąc pod uwagę opinię większości facetów, to chyba jednak nie () zresztą, nie tylko facetów. Wiele kobiet także uważa, że choker to atrybut prostytutki :P szczególnie ten standardowy.
  • Odpowiedz