Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przegladajac profile na fejsbuku osob, ktore "moge znac" trafilem na profil laski, ktora jako zdjecie w tle miala swoje foto gdzies na jakims survival trainingu z podpisem "Sila, charakter". 150 lajkow. Dziewczyna 9/10. Przypomnialo mi sie, ze przeciez wielokrotnie widywalem tego typu profile na fejsbuku. Dziwne zdjecia z jakims motywacyjnym podpisem. Wiecie co laczylo je wszystkie? To, ze ci wszyscy ludzie byli piekni. O tak. Wszyscy to maksymalny #wygryw jezeli chodzi o geny. Nigdy nie natknalem sie na profil, gdzie osoba bylaby brzydka. Bawi mnie to bo ci ludzie wlasciwie wszystko maja dane na tacy i te hasla "charakter", "sila" sa totalnie z dupy. Wystarczyla im uroda zeby zebrac szerokie grono znajomych, nabic pewnosc siebie. Teraz wrzucaja te gowno hasla, ktore sugeruja ze to wszystko to zasluga ciezkej pracy nad soba samym. To jest zenujace.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania często jak bierzesz się za siebie intensywnie ćwiczyć i dbasz o swoje ciało (i o siebie) to podnosisz swój ogólny wygląd. Wbrew pozorom to rysy twarzy też się zmieniają. Popatrz na fotki grubasow przed i po schludnieciu. Może idz poćwiczyć, możliwe że się wkręcisz i nie będziesz rozmyślal o takich bzdurach :)

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz, że takie osoby w sumie budują wszystko na tych lajkach? Miałam kiedyś znajomego, który miał na fb 1.5k znajomych, połowy w ogóle nie pamiętał skąd zna ale miał zawsze 500 lajków pod statusami i to było dla niego najważniejsze
  • Odpowiedz