Wpis z mikrobloga

Siemanko. Szukam systemu do robienia projektów grupowych - może być płatny. Najlepiej formy czatów, jak będą rozmowy głosowe to super, wysyłanie dokumentów, a najlepiej wypełnianie formularzy (tworzenie tasków z formularzem+ czat czy coś). Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi, ale z tego co kojarzę w każdej większej firmie to majo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komputery #programowanie #webdev Przepraszam za tagi, ale może wywiąże się ciekawa dyskusja z porównywaniem systemów.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do tasków jako zamiennik Jiry może być tez YouTrack od JetBrainsów - self-hosted do 10 osób za free.

Komunikacja, to pewnie Slack lub alternatywnie self-hosted Rocket.chat (klon Slacka).
  • Odpowiedz
@CiekawskiJ: Według mnie slack teraz najbardziej popularny/przyszłościowy, posiada ułatwienia do pracy w których brak w skype:
-każda "firma" to osobna grupa, do której można sie zapisać na zaproszenie
-kanały do rozmów o projekcie
-rozmowy prywatne
-rozmowy głosowe i z ludźmi na danym kanale :)
  • Odpowiedz
@xDrope: Slack to komunikator, nie wiem na czym miałoby polegać "tegowanie" z bitbucketem. Z tego co widzę da sie go połączyć tak że dostajesz powiadomienia na slacku jak ktoś zrobi push do repozytorium :)
  • Odpowiedz
@xDrope: Weź sobie załóż asane potem robisz w niej projekt np. dla firmy xyz potem dodajesz sobie taski do projektu:
-panel logowanie
-strona główna
-stopka
-pierdoły
Do każdego taska możesz dodawać materiały, czas robienia, prowadzić rozmowe z ludźmi z teamu itp. nie wiem co można tu więcej drążyć :)
  • Odpowiedz