Wpis z mikrobloga

@MrsMsx: hahh, szkoda, mój znajomy był, na takim przedstawieniu, chce firmę otworzyć i papier był mu potrzebny do dotacji, prowadził kurs czasami bo "instruktor " został na CSS 2 i HTML4 a i jeszcze jedno kiedy weszli na temat PHP-a instruktor zaczął opowiadać jak napisał kiedyś stronę, że za pomocą PHP robił okienka popup na koniec #!$%@?ł że WordPress jest strasznie ciężki w modyfikacjach i jak tylko spróbujesz użyć PHP w
@Rasty: trzeba się jeszcze zakwalifikować, rekrutacja z tego co widzę ten kto ma mniej stażu i doświadczenia ten jest brany pierwszy pod uwagę więc może byc tak że za mało aby dostać się do pracy a za dużo na kurs, oferują również staż po ukończonym egzaminie z kursu więc chciałbym spróbować
@MrsMsx: Tak ilość miejsc jest ograniczona ale z tego co wiem na takie listy wpisuje się każdy a później oni weryfikuje z miesiąc dwa przed rozpoczęciem kursu kto chce iść, większość ludzi do tego czasu idzie na jakieś sezonówki czy coś innego robią i nie idą .
@MrsMsx: Jak Cię to interesuje to warto spróbować. Nie wiem jak w tym przypadku, ale takie kursy zwykle kończą się zatrudnieniem najlepszych kursantów przynajmniej na okres próbny albo staż.