Wpis z mikrobloga

Wyście się wsłuchali w tę rzeczniczkę, co natrętnie nazywa Adama Z. Adamem O.? Myślicie, że ta freudowska pomyłka wypływa z niczego? Już ileś miesięcy temu podobne myliła te nazwiska. Na złodzieju czapka gore. A na tej półgłupiej konferencji prasowej to po co siedział Borowiak? Jak myślicie? Ona mówi, że jest szereg dowodów? Raczej szereg pierdół. Szkoda, że dziennikarze uczepili się tylko przemocy fizycznej wobec oskarżonego przez policję, a nie zapytali o możliwość przemocy psychicznej. Za mało tez pytań o kontakty telefoniczne i sms-owe z siostrą i kochankiem. Pytam się, co im gadał? Jeśli u niego tego ne ma, to u nich jest?! Czemu nie było po co łaził po Rondzie Rataje i w których miejscach?! "Ujawniono ślady osób na odzieży, torbie, swetrze, kurtce, spodniach, które należały do Adama Z i Ewy T. , ujawniono też ślady innych osób, których nie jesteśmy w stanie zidentyfikować"! To po co te psy były, które są skuteczne po pół roku? Odpuszczono ślady bandytów, którzy przejęli Ewę T.! Wodę z mózgu nam robią i tyle. Żadnego racjonalnego faktu prócz tych bzdur, którymi karmią od początku.
#ewatylman
  • 26
@1korner: no pewnie ją przemacał i chciał zaruchać, albo coś w tym stylu, a że taka neurotyczna #!$%@?, to się przestraszył jej reakcji i zaczął odwalać dziwną akcję, żeby się nie wydało (taka nakręcająca się spirala coraz gorszych prób przykrycia swojego "błędu"). Ale co mieliby od niej chcieć jacyś mityczni bandyci to nie mam pojęcia. Stawiam ich w jednym szeregu z porwaniem przez UFO do berlińskiego burdelu (tak bym podsumowała, te
Owszem, jeśli uznasz, że ona była taką neurotyczną #!$%@?ą to takie dane uzyskasz. Ale kobiety takie nie są. Odwróć role. Na tych filmikach ona nie była wcale taka niewinna, jak domorośli detektywi myślą o kobietach. To jest wyłącznie męski punkt widzenia, że on się do niej dobierał, a ona taka pokrzywdzona. Tam było inaczej.
@1korner: tak podali w akcie oskarżenia bazując na jego zeznaniach (że bał się ujawnienia swego "nagannego zachowania", co to było za zachowanie to tylko moje spekulacje). Nawiasem mówiąc Niebieski jest neurotycznym gejkiem ("bi" gwoli ścisłości), to bym go o typowo męski mózg i męskie działania nie podejrzewała.
@Walkiria81: Nad medialnością sprawy pracują zawsze szacher - macherzy, niezależnie od płci. To czy im się uda, czy nie to osobna kategoria. Akt oskarżenia jest słaby. Jest taki, że - mimo naszych różnic zdań - nic nie wiemy. Ty domyślasz się czegoś innego, ja domyślam się czegoś innego. Ot i mamy rozwiązanie zagadki. Oczywiście gówno nie rozwiązanie, tylko papka dla naiwnych, od początku przejrzysta dla nienaiwnych.
@Walkiria81: Koncepcja winy UFO jest bardziej prawdopodobna niż uznany przez biegłych za spokojnego i zrównoważonego Adam Z. Jak nie mam bezpośrednich dowodów - które były tylko je skasowano - to opieram się na opinii biegłych psychologów (przesłuchałaś konferencję? )
@1korner: to że był poczytalny w czasie popełnienia czynu, to nie znaczy, że nie jest zdolny aby się koncertowo #!$%@?ć i zrobić coś bardzo dziwnego, zwłaszcza pod wpływem alku. Nie byłeś kiedyś czymś bardzo, bardzo mocno wkurzony? Konferencji nie przesłuchałam, bo nie mogę znaleźć linku do całości. Widziałam jeno fragmenty.
@Walkiria81: tu są co najmniej dwa linki: jeden na którym Pani Rzecznik zamiast Adam Z, Mówi Adam O., czyli chłopak zmarłej z ABW - nie z UFO - i drugi z pytaniami dziennikarzy. Ja bym Cie chętnie zabił, ale co z tego skoro tak mocno mnie nie wkurzasz? Ty kogoś zabijasz po sprzeczce? W tym przypadku domniemanej i w ogóle jak z kimś szłas godzinę do przystanku? Boję się Ciebie.
@1korner: uzupełniająco dodaję, ze jest coś takiego jak "przestępstwa popełniane w afekcie" kiedy to np. spokojny i zrównoważony człowiek znajduje żonę z kochankiem i morduje oboje. Nie trzeba być mega świrem, zeby coś takiego zrobić, wystarczy silne wzburzenie powodowane okolicznościami.
@Walkiria81: Takie powody, o których piszesz, miał właśnie chłopak Ewy T, Adam O. Oskarżony Adam Z. , odprowadzający babę do domu na dwóch metrach tak się zafektował, że ją zniszczył śmiertelnie? Daj spokój.
@1korner: no to czemu Niebieski by go nie wsypał? Zakochał sie w nim czy co? Zresztą z tego co pamiętam Adam O. ma alibi na ten czas. I zdradź mi proszę jakie powody miał Adam O. aby wciągnąć Ewę T. do Warty w centrum miasta pod okiem monitoringu (zamiast ją gdzieś wywieźć do lasu, zabić i dobrze ukryć, jak na normalnego przestępce przystało).
@Walkiria81: Nie ma żadnego alibi oprócz ABW i UFO. Niby spał i czekał jak mu zapita baba wróci do domu, którą dowiózł na imprę i chciał odebrać z impry, tylko ona mu się nieco (po)puściła z gejem. Nieważne, że gej - wcale nie taki gej - model. Byłbym zazdrosny nawet o Ciebie gdybyś sprowadzała mego kolegę, z którym sms-ujesz, ze "złej drogi". Jak wiesz, teoretycznie nie znaleziono żadnego sensownego monitoringu. A