Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy stwierdzam fakt, ale chodząc z.kumplem z innego teamu, ale tym samym lvl dostajemy te same poksy. Po ewolucji dobrego ivi dostaliśmy tego samego elektryka, z tymi samymi atakami, to znaczy, że gra nie jest losowa do końca?
#pokemongo
  • 22
@jonasz123: z tym o czym piszesz wiążę się mała sztuczka. Jak z kumplem macie np. te same 100 % Exegcute i on ewoluuje pierwszy. Dostaje przy tym słabe ataki, to ty również dostaniesz te same, chyba że dasz 2 powerupy na Exegcutach, tak by zwiększyły poziom o 1 wtedy masz szansę na inne ataki. Sprawdzone info
@Luka_Wars: nie mam żadnych dowodów, poprostu z kolegą dłuższy czas staramy się miec ten sam lvl, i to jest dla nas normalne, jeden włączy pokemony i informuje, że weedle z dobrym cp jest, drugi odpala i ma takiego samego
@Dryblas: Zgłupiałem kompletnie, w takim razie wychodzi na to ,że to był przypadek kiedy ze znajomymi po 30 poziomie dostawałem zawsze te same ataki.
Nawet pamietam przykład bulbazaura 96 którego złapały 4 osoby znajome i każda dostała venozaura z tymi samymi atakami. Może Niantic coś z tym zrobił ostatnio, ale nie mam pojęcia.