Wpis z mikrobloga

I zarobisz w przeciągu 100 lat 1gr na tym raspberry? :P


@loginek0: a kto powiedział, że tu chodzi o zarabianie? Ja już swoje zarobiłem na bitcoinie wystarczy mi. Tu chodzi, żeby pracował sobie oddzielnie nie obciążając komputera niepotrzebnie.

ile bloki waza? 60GB?


@alegoraco: @Zarys: myślę, że już więcej około 70GB. Napiszę jak pobierze wszystkie bloki.


jak rozwiązałeś problem małej ilości pamięci masowej?


@wytrzzeszcz: pamięć można regulować według potrzeb
Pewnie z miesiąc będzie pobierało nawet teraz a wariaty od dużych bloków nie przejmują się tym, chcą więcej ;)

@pawlo74: ostatnio jakies usprawnienia byly w tym temacie wiec powinno pojsc szybciej
SWAP to SWAP.

mnie raczej instereują dane w baze

@wytrzzeszcz: Dane w bazie? Gdzie można je znaleźć bo sam jestem ciekaw. Nie jestem programistą, więc nie dysponuję taką wiedzą jak Ty. To jest jeszcze stary model 2 sprzed dwóch lat wtedy chodziły na tym koparki litecoina.
dysk na usb?


@koob: nie, karta mmc 200GB, powinno starczyć na jakiś czas.

ostatnio jakies usprawnienia byly w tym temacie wiec powinno pojsc szybciej


@koob: też mam taką nadzieję, wiem że jest jakaś opcja bez nagłówków ale jak wybrałem pełną wersję bloków. Nie zadowalam się półśrodkami ;)
przy cenach tych kart taniej i pewniej by wyszedł zewnętrzny dysk 2.5"


@Pipcieo: @arhu: może faktycznie szkoda takiej karty bo dałem za nią prawie £80, może lepiej przełączę się na dysk 2.5 cala. Tak się składa, że mam dwa takie dyski po 500GB z laptopa, który padł. Jest tylko taki problem, że dokupiłem kabel z układem ale coś nie gra, raspberrypi ani laptop nie widzi tego dysku. Nie wiem w