Wpis z mikrobloga

@monochromatycznie: Tu się zgadzam, tylko chodzi o fakty, wszyscy gadają że palona była flaga Ukrainy, a liczą się fakty czy naprawdę to była flaga Ukrainy czy Śląska i to ma znaczenie w kwestii poznania prawdy a nie powielania nie do końca pewnych informacji.
Ale nawet jeśli się okaże, że to była flaga wyrwana tej dziewczynie, która miała reprezentować osoby ze Śląska, to nadal powinni (i miejmy nadzieję) będą odpowiadać za spalenie flagi Ukrainy.


#!$%@? logikę? Jeżeli ukradniesz mi sfałszowane 100zł będziesz musiał i powinieneś mi oddać prawdziwe 100zł.

Nie! Jeżeli spalili flagę Śląska mają odpowiadać za spalenie flagi Śląska jeżeli Ukraińską to za Ukraińską.
To trochę tak, jakbyś chciał ukraść portfel bo liczysz na to, że są w nim grube dolany, ale okazał się pusty


I odpowiadam za kradzież portfela czy za te dolary na które liczyłem a których nie było?

Naprawdę #!$%@? logikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ukradłbym Ci sfałszowane pieniądze, to niczego bym Ci nie musiał oddać, bo posiadanie ich w Twoim przypadku obarczone byłoby wadliwością z powodu nielegalnego źródła ich pochodzenia.

@monochromatycznie: Ale według twojej logiki powinieneś ponieść konsekwencje jak za prawdziwe.

Dalej przekładając idąc twoim tokiem rozumowania jeżeli będę palił flagę facebooka albo prześcieradło i myślał że to flaga Ukrainy wykrzykując jakieś nienawistne teksty w stronę Ukrainy to mam być karany jak za spalenie
@JestemZSosnowca: @mmp_: Oczywiście, że to chamska prowokacja. Podczas przemów na błoniach jeden z organizatorów marszu pan Tumanowicz delikatnie mówiąc #!$%@?ł tych co dziewczynie zabrali flagę śląską i ją sprofanowali. To dokładnie o ten incydent chodzi, zaprzańskie media podchwyciły temat, a że flaga identyczna to zrobili donos do Ukraińców. Nie jestem jakimś fanem Kaczyniaka, ale jego słowa o gorszym sorcie co donosi na Polskę są bardzo trafne.