Wpis z mikrobloga

#politechnikaopolska #truestory #studbaza

Siedze sobie z kolegami na korytarzu, ogladamy smieszne obrazki i podbija jakis gosciu z pytaniem czy jestesmy z informatyki i ze chce nagrac jakis wywiadzik o tym czemu warto studiowac infe itd. Nikt nie byl za bardzo chetny, bo nic madrego do powiedzenia nikt nie mial, a on na sile podsuwa koledze mikrofon i zadaje pytania, czy programowanie, czy robienie gier itd. Kolega cos tam odpowiedziak niechetnie, ze sieci, ale dalej nie chcial odpowiadac, a ten reporter do niego z pytaniem czy z dziewczyna tez tak rozmawia xD i jeszcze odchodzac, ze zyczy nam takich samych reakcji innych ludzi w zyciu xD

Jak dla mnie sprawa jest prosta, podchodze, pytam czy ktos chce porozmawiac, jak nie, to narazie, a nie na sile wpychac mikrofon i walic takimi tekstami jak ktos nie chce odpowiedziec xD
  • 2
@FireDash: Zwykły śmieć. Pamietam, jak kiedys reporterka od siedmiu boleści spytała mnie o pogląd na wypożyczanie książek za drobną opłatą. Powiedziałrm, że to świetny pomysł, a ona mowi, że taki pogląd już ma xD powiedziałem, a pisz pani co chcesz, śpieszę się. I nazajutrz moje zdj3cie w gazecie z opinią odwrotną do tej, którą wygłosiłem.