Wpis z mikrobloga

@zombiag: oczywiście, że wskazuje. Ma bardzo delikatną urodę, zgrabny nos, ogólnie ładny profil.
Poza tym każdy ma inny gust. Ale widzę że Ciebie coś dzisiaj ugryzło i nawet do palców się przyczepiłeś, weź wyluzuj :)
  • Odpowiedz
@zombiag: ale to tylko Twoje zdanie cumplu. Ja uważam, że opka ma ładny profil. Moim zdaniem wysunięta żuchwa ładnie nie wygląda, zdecydowanie wolę spokojniejsze rysy twarzy.
Poza tym co ma awatar i postawa na wykopie do tego jak dziewczyna wyglada? :D na portalu ze śmiesznymi obrazkami większość to pryszczaci stulejarze ale skoro są fajni to czemu ich krytykować? Każdy jest taki jaki się urodził no i trudno.
Zresztą ja bym
  • Odpowiedz
@kwiati:

ale to tylko Twoje zdanie cumplu. Ja uważam, że opka ma ładny profil.

To nie do końca tak. Piękno można zmierzyć. Można porównać, czyje "zdanie" trafniej przewidzi to, jak populacja ludzi oceni atrakcyjność danej osoby. "Twoje zdanie" może kompletnie nieadekwatnie oceniać fakt, czy ktoś jest #ladnapani.

Tak w ogóle to ocenianie na takim poziomie szczegółowości, tj. rozpatrywanie kątów nachylenia żuchwy do podbródka i uszu, nawet jeśli trafne, to jest cokolwiek żenujące. Czy raczej: żenujący jest fakt, że czyjaś wartość matrymonialna jest przez to definiowana. Że definiuje to nawet liczbę plusów na wykopie. Ale
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: xD
W ogóle nie rozumiem tej obszernej analizy moich komentarzy. Dziewczyna wstawiła swoje zdjęcie, moim zdaniem jest ładna, więc jej to napisałam. Tak to już jest, że kiedy ktoś wrzuca swoją twarz do internetu dostaje milion komentarzy na swój temat. Dlatego także i ja napisałam co o niej sądzę, i serio nie obchodzi mnie to czy wybrała ona najlepsze ze swoich zdjęć czy najgorsze. To nie ma dla mnie
  • Odpowiedz