Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję Waszej #pomocy bo już wielokrotnie przekonałem się, że tutaj prędzej znajdę #pomoc niż na googlach...
Kumpel poprosił mnie o oczyszczenie laptopa #asus ponieważ był strasznie zamulony.
Zgrałem wszystkie ważniejsze dane i przeprowadziłem procedurę resetowania ustawień do stanu początkowego
Wszystko poszło ok. Następnie z uwagi na fakt, że jest jeszcze możliwość to pomyślałem, że warto zaktualizować #windows8 do #windows10 korzystając z tej procedury https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Było trochę późno gdy to robiłem i mi sie przysnęło, także nawet nie jestem pewny na jakim etapie nastąpiło ponowne uruchomienie komputera, jednak w ogóle nowy system nie chciał wystartować. Pojawiało się ciągle tylko logo asusa, bez tych kręciołków windowsowych. Po kilku resetach udało mi się wejść w recovery, próbowałem tam dostępnej metody naprawy podczas uruchomienia, przejścia w tryb awaryjny ale nic nie działało. Po kilkunastu różnych kombinacjach udało mi się wrócić do win8...
Teraz próbuje poinstalować wszystkie aktualizacje z winupdate i spróbuję jeszcze raz. I teraz #pytanie : czy ktoś instalował 10 po 29 lipca albo spotkał się z podobnymi problemami?
#pytaniedoeksperta #windows
Pobierz mariusz5891 - Mirki potrzebuję Waszej #pomocy bo już wielokrotnie przekonałem się, że...
źródło: comment_C9FKyvqXB8nkIONHEJV35ZMaNv1OtNNq.jpg
  • 2