Wpis z mikrobloga

@a00dam: hmm, jakiś modelik samolotu w 1/72 powiedzmy Airfixa ~20zł, pędzelek albo 2 no to powiedzmy 8zł, ze 3 farbki z 15zł (Pactra np.), klej do plastiku ~15zł
Ewentualnie jakiś zestaw dla początkującego - model +farbki +pędzelki +klej (ale tutaj jakość tych dodatków jest nieco dyskusyjna)
Myślę że na start to ~50-60zł wystarczy, też oczywiście zależy co chcielibyście kleić, bo jeśli pancerka w 1/35 jak tutaj cumpel kozak, to najtańsze
  • Odpowiedz
ile kosztuje rozpoczęcie zabawy z modelami?


@a00dam: @KonfederatZBaru: to zalezy :) jezeli chcesz osiagnąć cos poza sklejeniem i podstawowym pomalowaniem to lista zakupow robi się długa. Moim zdaniem najtaniej wychodzi skala 1/72 pojazdów wojskowych bo te bez problemu mozna malowac pędzlem (tez trzeba miec odpowiednie pedzle, takie tajtańsze są z kiepskiej jakosci włosa i zle kryją, trzeba tez dobrać rodzaj pędzla do rodzaju farby) wystarczą dwa-trzy pedzle roznej
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: ja za to bardzo polecam zestawy od dragona, trumpetera, wiem ze zwiezda sie poprawiła; ilość części, jakość plastiku, detale i ogromny karton przed sobą i to jest piekne ehh :D dobra koniec marzeń bo najbliższy modelarski mam za 50m :D
  • Odpowiedz