Wpis z mikrobloga

@HaHard: Był wylogowany bo grzebię tam, więc to było zamierzone.
Co do awataru - tak jak ostatnio - tutaj nie wyłączyłem transformacji okrągłej - błąd po stronie biblioteki. W reszcie aplikacji awatary są kwadratowe i nie ma problemu.
@adios: > ale API zwraca błąd (no chyba, że 2x request został przetworzony, co mogło się zdarzyć...)

Nom, błąd pojawia się za każdym razem przy próbie skasowania własnego wpisu.

PS Przydałaby się możliwość zacytowania zaznaczonego tekstu w wątku, w którym zaznaczamy fragment :). Twoją wypowiedź powyżej skopiowałem ręcznie.
Przydałaby się możliwość zacytowania zaznaczonego tekstu w wątku, w którym zaznaczamy fragment :). Twoją wypowiedź powyżej skopiowałem ręcznie.


@HaHard: To jest grubsza sprawa i będzie zrobiona fajnie. Mam koncepcję :).
@adios: raz jak do tej pory, kiedy odświeżałem wpis składający się z 3 moich wiadomości, z których każdą wcześniej usunąłem (czyli widniały 3 wpisy "komentarz usunięty"). Wpis główny + 2 odpowiedzi
@adios: kolejna pierdoła - apka nie przenosi do konkretnego wpisu, w którym ktoś wywołuje usera. Przenosi wyłącznie do głównego wpisu (mówię o Mirko, nie wiem jak jest w znaleziskach)
@HaHard: tak, to też ważna sprawa przed wydaniem wersji 1.0. I nie jest to pierdoła jak ktoś woła pod wpisem o zwycięstwie Trumpa, który ma 1500 komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@adios: wiem wiem, gadaliśmy już kiedyś o tym. 15 wywołań pod znaleziskiem i szukaj wiatru w polu :). Sądziłem, że dzisiaj polujesz wyłącznie na krytyki i dlatego pomyślałem, ze pierdoła
@adios: zaraz dodam jeszcze znalezisko i przerywamy testy, nie chce mi się dzisiaj trochę ;). Senny jestem, dwie warki strong - wiesz jak jest. W moim wieku ;d
@adios: dodałem http://www.wykop.pl/link/3446921/donald-trump-ma-w-rekach-megawladze/ , wiesz co by się jeszcze przydało? Możliwość wskazania adekwatnej miniatury do dodawanego znaleziska. Korzystając z przeglądarki miniaturę wybierasz spośród miniatur obrazów widniejących pod wskazanym adresem, dla którego tworzysz znalezisko (czyli najczęściej są to miniatury obrazów zamieszczonych w artykule). Pewnie jest to kwestia API, jeśli się nie da- trudno, ale i tak damy radę. Najwyżej dla zamieszczanych treści będą widniały niereprezentatywne miniatury :)