Wpis z mikrobloga

@Qiepka: Panterę 2 to ja prawie w pełni ulepszyłem. Ale pantera 2 to taki tygrys 2 z motorkiem w dupce. Pantery zwykłe są dla mnie po prostu kiepskie :P
@Vasek Zależy kto jak gra. U ruskich mam czołgi do IS3 i nie gram już ją razie nimi. Lubię szybkie akcje i dobrą zmianę miejsc. U ruskich właśnie TEN czołg to t44. Jednak u niemiaszków jest to pantera II. Mam wszystkie niemieckie ale zrezygnowałem na razie z 5 ery na rzecz gry właśnie tą PII. Wg mnie jest to obok Leoparda najlepszy czołg w WT.
@Qiepka: No pantera 2 jest super, tu się zgodzę :P Jest na miejscu 4 w moim osobistym rankingu niemieckich czołgów. Ale te z 5.7-6.0 mają za słabe działo, kiepski pancerz i są wolne. :(
@Vasek Yup. Inne pantery to padaka. Zwłaszcza jak dostajesz gonią i próbujesz cofnac( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk U ruskich co masz? Jak grasz w ogóle? Taktycznie czy na hurra? Ja zazwyczaj zaczynam czymś szybkim i zajmuje dogodne miejsce do campienia a potem zmieniam miejsce idobijam resztki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qiepka: Jak grindowałem leosia to na hurra xD Staram się taktycznie, ale nudzi mnie to czasem i fajnie na yolo wyjechać.
Co mam u ruskich? Uh, IS-2 premkowego z 6.7, a tak to KV-220, IS-1, T-34-85 D5T :P
@Vasek OK to nie zapytam o T54( ͡º ͜ʖ͡º)

Tyle że leosiem nie da się na hurra. Mam maks załogę oraz asa. Przeładowanie ok 6 sek. i dodatkowo jego szybkość robi swoje ale widząc ZSU to mi się poty robią. To samo z mausem. Ja grając nim to dla mnie udręki a grając przeciw niemu porażka bo zawsze mnie dobija zapasowy działem xD
@Qiepka: W sensie, jak grindowałem DO Leosia, źle napisałem :P
Olałem ruskich ciepłym moczem, skupiłem się na niemcach, teraz trochę zmieniłem kierunek.
Nie chce mi się grać na tych late tierach, wolę wesołą rozwałkę na 3.7 :D
@Vasek Ja zostaje na 6.7 to takie pogranicze bez Mausow oraz czołgów z penetracje ok. 400, no i rakiety( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio nawet trochę gram na RB i o wiele szybciej można wyexpic czołgi. Jednak sama rozgrywka mnie męczy, długo i czasami te gongi z nikąd. Wtedy można się połasić na Jagtigera oraz 10.5 cm Tiger II. Jednak miłość moja to AB.