Wpis z mikrobloga

@animetopedal: Przyszedl juz jakis lewak który lubi przeinaczac sens mojej wypowiedzi.
Chodzi o to, że myszki i klawiatury są mniej podatne niż słuchawki, I wiem to z doświadczenia, Skóra czy inny materiał prędzej czy pózniej się zużyje, Kable tez często padają przy użytkowaniu. A myszka i klawiatura to kawał plastiku, Moja 7 letnia klawiatura dalej ze mną jest i dobrze się trzyma ;) A słuchawki zmienialem juz z 10 razy, A
Przyszedl juz jakis lewak


@Ksurix: Naprawdę? To chyba jakaś choroba, polecam udać się do lekarza.

I to nie jest tylko moje doswiadczenie, To fakt.

Tak, podajesz swoje niemiłe przygody ze sprzętem i kończysz słowami "to fakt". To chociaż weź się wysil i podaj cokolwiek na poparcie tego.

Chodzi o to, że myszki i klawiatury są mniej podatne niż słuchawki,


Tak, powiedz to Deathadderom które wysiadają średnio po roku używania.

Moja 7
@animetopedal:

Tak, podajesz swoje niemiłe przygody ze sprzętem i kończysz słowami "to fakt". To chociaż weź się wysil i podaj cokolwiek na poparcie tego.


Przecież mówie że skóra i inne materialy się zużywają gdy je użytkujesz. Naucz sie czytać.

Tak, powiedz to Deathadderom które wysiadają średnio po roku używania.


Wszystko wkoncu wysiada, A podales wyjątek który ma sie nijak do tego ze klawiatury/myszki starczają dluzej niz sluchawki...

Jeśli kupujesz szrot ze
A myszkieła i klawiatura dalej dziala. Myszka i klawiatura to kawał plastiku, Jedyne co sie moze stac z tym plastkiem to moze się zlamac,


@Ksurix: I stąd częste problemy z dwuklikiem, niedziałającym scrollem. Sensor też się potrafi zepsuć. Ale z tego co zauważyłem dla ciebie myszka i klawiatura to taka kupka plastiku a w środku nic nie ma i to magicznie działa. No i dla twojej wiadomości nawet jak ci się
Kupicie sobie dzieci superlux hd330 i macie hyperx bez mikrofonu i bajerów za 130 zł. Wszystko co miałem sharkoona (klawka skiller pro, jakieś słuchawki za 69 zł) było tandetnie wykonane i mało trwałe.

Co do dyskusji panów wyżej. Po prawie dwóch latach oddałem na gwarancje klawke Tesoro Durendal i mysz SS Sensei. W jednym padł przełącznik a w drugim zszedł lakier z obudowy, dostałem zwrot kasy. Superlux hd330 6 rok, zero awarii
@animetopedal: Mówisz ze pady mozna wymienic, To prawda, Nie koniecznie za grosze przy droższych modelach i nie koniecznie tak latwo ;) Z laserem juz jest gorzej, Ale one się nie psują w porządnych myszkach ;) A nawet najdroższe pady z skóry #!$%@? węża czy tygrysa sie zużyją