Wpis z mikrobloga

Wielokrotnie pomagałem wspierając różne akcje. Udało się znaleźć samochód, kilka psów i kotów, zebrać naprawdę sporo pieniędzy. Póki co jeszcze poza wykopem, głównie tylko FB i inne social media ;)

Zgubiłem lub ukradli mi portfel (nie wiem, po prostu zaginął). Ostatni raz miałem go w tramwaju nr 2 jadącym w kierunku lewego brzegu (odjazd z pętli Turkusowa o 7:32).

Próbowałem zakupić bilety w automacie (automat oczywiście nie sprzedał mi biletów), monety wróciły do portfela i wtedy go ostatnio widziałem...

W środku oczywiście komplet dokumentów, karty, trochę sosu (złotówki i euro). Z kasą już się pożegnałem, bo wiem, że są małe szanse, że ktoś ją odda (chociaż mam minimum nadziei, bo wierzę w ludzi).

Najważniejsze są dokumenty i zdjęcie mojej małej Izy (które niestety mam w ilości sztuk 1, nie robiliśmy odbitek).

Wielokrotnie widziałem, jaką Internet ma moc, wierzę, że i teraz się uda.

#szczecin #drogiblipie
Pobierz
źródło: comment_ftqwO56w30Vg81nt0TeajHMCgN2ALxyu.jpg
  • 7
@HaDwaO: na policji z tym nic nie zrobią - powiedzą, żebyś ruszył dupę do odpowiednich urzędów i tam to zrobił. musiałbyś zgłosić kradzież portfela z dokumentami - tylko wtedy można dokumenty u nich zastrzec (mnie przynajmniej w ten sposób potraktowali)