Wpis z mikrobloga

Zgniłem wczoraj z grupki spadkobierców Imperium Lechitów, idącej na końcu marszu narodowców.
Byli to skini ze sztandarami z jakimiś dziwnymi, "łamanymi" symbolami. Wznosili okrzyki "Narodowy socjalizm" i "Wielka pogańska Polska" xDDD

#wroclaw #marszniepodleglosci #nacjonalizm #ruchnarodowy #narodowcy

obrazek dla atencji
bialoruskiestandardy - Zgniłem wczoraj z grupki spadkobierców Imperium Lechitów, idąc...

źródło: comment_W5T8d7PQasT2ACSy87ER9ymb4eXu9S2u.jpg

Pobierz
  • 17
@bialoruskie_standardy: Ah myślałem że sprawa dotyczy największego MN.
No ja nie wiem czy to są neonaziści, ale powiedzmy że okej tak jak mówisz to co w tym złego? Lewactwo też maszeruje z faszystowskimi komuchami i też nikomu to nie przeszkadza. Sprawiedliwość społeczna i równość, demokracja, każdy ma możliwość głoszenia swoich poglądów.
@bialoruskie_standardy: Ale o co chodzi? jest demokracja? jest! równość? jest! Nie wiem czy jest tak jak mówisz ale jeżeli tak to identycznie jest ze strony lewicy, równowaga zachowana, a przecież jest najważniejsze żeby każdy był równy i każdy mógł głosić swoje poglądy.

A i tak lewactwo znacznie mocniej to nagina i sobie folguje bo o ile z prawej strony mocno odcinają się od nazizmu i neonazizmu tak po stronie lewej jawnie
@bialoruskie_standardy: Co mi udowadniasz? Nic mi nie udowadniasz, które są niby takie same te z lewa i prawa? No to ci przecież piszę że chyba o to chodzi w demokracji żeby każdy był równy i miał takie same prawa do głoszenia poglądów, jesteś tępy czy masz problem z czytaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)