Wpis z mikrobloga

@adios #wykop4windowsbug #wykop4windowsfeature
1. Apka wyskoczyła do pulpitu przy próbie dodania komentarza,
2. Komentarza, w którym chciałem napisać, iż (prawdopodobnie) nie ma możliwości dodania notatki dotyczącej użytkowniku z poziomu aplikacji (poziom profilu usera). Kliknięcie w opcję "notatka", w chwili gdy nie przypisano żadnej notatki do użytkownika kończy się wyświetleniem komunikatu "Brak notatki o użytkowniku". Zaraz spróbuję dodać screen (w komentarzu poniżej)
  • 8
@HaHard:
1) Zaznaczyłem, że apka jeszcze się wykrzacza. Powód znam, także będzie poprawione.
2) notatek nie da się dodać z poziomu aplikacji(API). Trzeba je synchronizować z poziomu mojego kącika.
@adios: jest lepiej, przetestowałem większość (chyba) nowych funkcjonalności, wszystkie (z przetestowanych) wydają się być ok. Nowe rozwiązania jak najbardziej na propsie, sprawdziłem czy wykopywane znaleziska są rzeczywiście wykopywane (sprawdziłem z PC listę głosujących) etc. Nowe rozwiązania wydają się bardziej ergonomiczne, aplikacja jest bardziej repsonsywna no i co najważniejsze - nie wypieprza się z poziomu profilu (wygląda na to, że rozwiązałeś problem pętli żądań/ zapytań występujący w starszych wersjach w profilu użytkownika).
@HaHard: spoko, nie zgłębiaj się za bardzo w testy bo to beta i wiem, że sporo rzeczy nie działa bo nie są dokończone. Sprawdziłem sobie repozytorium - przepisałem ~40% kodu, kodu ubyło ok. 20% - po prostu nauczyłem się nowych mechanizmów platformy i je wykorzystałem. Tak więc wszystko na dobrej drodze.