Wpis z mikrobloga

@Pijokot: Tak - kupiłem coś o 16.03 - info z godziną się pokazało na PP i kwota zwrotu 20%, a teraz wchodzę i patrzę że na tą transkację już niższa kwota dowypłaty - wychodzi teraz 15%.
@PlanetPlus: Wydałam $15,49 wg Was to jest 51, 71 złotego. Kurs dolara wynosi...3,34. Rozumiem spread ale nie 17%( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy przekażecie mi lany cashback z kwietnia do zatwierdzonych? Ponad 100 zł cashbacku mam w oczekujących/zatwierdzonych? Kiedy odpowiecie mi nt. cashbacku z Eastend? Dalej dowalać ''przytyki" -jak to określacie?
Przecież nawet nie piszę, że tutejsze Wasze odpowiedzi są na poziomie gimnazjum, a nie działu marketingu poważnej
Pobierz
źródło: comment_P56b8KS33RLzg7jGwNFJGbx68e3eb7ii.jpg
@Bij00u: to teraz porozmawiajmy jak użytkownik z działem marketingu poważnej firmy. Transakcje sa cały czas importowe i sukcesywnie pojawiaja sie na koncie.

Jeśli chodzi o kwoty o których mówisz, to tłumaczyliśmy rownież ze nie jesteśmy odpowiedzialni za rozliczanie transakcji walutowo. Płacisz w dolarach do sklepu, środki które sa zaksięgowane - na podstawie danych transakcji (przelew badz karta) jest wyliczany Cashback - i taka wartośc dostajemy do importu, i na takiej zasadzie
@PlanetPlus: Hi hi znowu pustosłowie, typu: "zmień pracę, weź kredyt". Na nic wpływu nie macie. I zawsze jesteście niewinni, tudzież ''pracujemy nad tym''.Płacone było kartą dolarową. Róbcie więcej takich ''promocji'', wolny rynek to zweryfikuje. To nie są urzędy administracji państwowej, gdzie jako tako przechodzi zatrudnianie 'znajomych króliczka'. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za merytoryczną dyskusję. Pozdrawiam.
@PlanetPlus: Również tego samego życzę. Co do afiliacji i spreadu, celem zweryfikowania poglądów zachęcam się do zapoznania się m,in. co to jest informacja zwrotna od sklepu zagranicznego i w jakiej walucie podaje ten sklep obrót do obliczenia należnej prowizji.
U mnie jest tak. Ładowarka zamówiona o 9:20 zaliczona, telefon zamówiony ok 15:10 NIE zaliczony póki co, a silikonowe etui i hartowane szkło zamówione później około 16:50 zaliczone. Mam nadzieję, że to tylko problemy techniczne bo cashback z kwoty 290$ to już konkretna kwota :/
@PlanetPlus: @Bij00u: Z tymi przelicznikami jest u Was faktycznie coś nie tak. Na niekorzyść użytkownika. Dzisiaj testowo zrobiłem 2 transakcje żeby sprawdzić czy coś się u Was poprawiło:
$17.42 * 4.07 = 70.90 zł
$4.43* 4.07 = 18 zł
Na PlanetPlus w rubryce 'wydane' mam odpowiednio 41.95 zł i 8.44 zł. Rozumiem, że kurs przeliczenia może się różnić, ale liczenie dolara po 2zł to już przegięcie. Przecież przy zwykłym cashbacku
@K8RK8R: Daj nam swój adres to już to sprawdzimy bo rzeczywiście to jest nierealne. Ale pamiętaj ze my otrzymujemy listę transakcji od Ali i taka się u nas importuje, wiec za bardzo nie mamy na to wpływu. Ale wyślę do nich zapytanie i dowiem się co jest nie tak.
@PlanetPlus: No i jednak nie zeszło tak jak powinno, czyli mam dalej cashback za 1 produkt. Wypełniam właśnie ten formularz naliczania i zastanawiam się co wpisać w pozycji numer referencyjny... Podpowiesz w wolnej chwili?