Wpis z mikrobloga

Przypomnienie:
Bez płatności, To zamówienie zostanie anulowane po: 19Dni 23Godziny 52Minut 38Sekund

więc chyba nie ma problemu.
  • Odpowiedz
ja robie tak ze wchodze w my orders i klikam pay i raz sie wyswetla raz nie p24. za kazdym razem tak klikam przy kazdym produkcie bo jak jestem juz w platnosciach i odswerzam to nic nie daje
  • Odpowiedz
Mam 2 przedmioty do zapłacenia, narazie udało mi sie jeden zapłacić, przy próbie zaplaty 2 przelewy24 znów na szaro :) może dzisiaj sie uda
  • Odpowiedz
info od p24: W związku z dużym zainteresowaniem zakupami w tym serwisie oraz przeciążeniem serwerów serwisu Aliexpress możliwość wykonywania płatności za naszym pośrednictwem może być chwilowo niedostępna. Proszę na bieżąco monitorować stronę Sprzedawcy. Serwis Przelewy24 działa bez przeszkód
  • Odpowiedz
Swoja drogą możecie obczaić cashback przez planetplus. Ma srednie opinie na necie, niby wyplacaja ale trzeba sie dlugo naczekac, albo odrzucaja bez konkretnej przyczyny. Dzis jest 20% za zakupy na Ali. Mi rano udalo sie zaplacic i widze ze juz wpadla transakcja do oczekujacych na weryfikacje. W sumie nic do stracenia...

Link bezposrednio bez zadnych reflinkow do dzisiejszej promo:
https://www.planetplus.pl/1111
  • Odpowiedz
Tak,dobrze. Ale moje #!$%@? sięga zenitu. Chińczycy już upominają się o płatności,a ja dalej nie mogę przelać pieniędzy.
  • Odpowiedz