Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: #!$%@? tam, taka info ze strony przelewy

Obroty podczas pierwszej edycji Singles Day Shopping Festival w 2009 roku wyniosły około 100 mln dolarów. Od tamtej pory, popularność akcji stale rośnie i przyciąga coraz więcej osób z całego świata. 11 listopada ubiegłego roku, Grupa Alibaba już w ciągu pierwszych kilku godzin odnotowała sprzedaż na poziomie 5,7mld dolarów wyprzedzając wszystkie inne największe portale e-commerce na świecie. W ciągu 24h dokonano zakupów na
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: Potwierdzam. Przelewy24 sa wyszarzone jako metoda płatności. Po najechaniu na nie myszką pojawia się, że przelewy24 nie będą już dostępne przez Alipay i przepraszają za niedogodności. WTF?
  • Odpowiedz
@lookaszpl: a najlepsze jest to, że zalogowałem się dosłownie kilku minut przed akcją 11.11 i wtedy można było wybrać Przelewy24, jak się akcja zaczęła też kupiłem i Przelewy24 były, ale już nie można było zapłacić przez tę opcję.
  • Odpowiedz
dodaj do koszyka, przejdz na strone platnosci, na dole daj cancel i oplacisz jutro.
Widze ze kupony mi poszly, weszla cena jaka miala byc, teraz zostaje poczekac jak wroca przelewey24 i oplacic :)
  • Odpowiedz
Wiecie może jaki mamy czas na realizację płatności? Bo może można kupić produkty dziś a zapłacić jutro, gdy Przelewy24 wrócą do życia.
  • Odpowiedz
@Saph182:
Status:
This order is awaiting your payment

Reminder:
Without payment, this order will be cancelled after: 19days 23hours 46minutes 48seconds .
:D
  • Odpowiedz
wlasnie wrocila opcja placenia przez przelewy 24...ale strona nie wytrzymuje obciazenia
Sorry, we are over capacity. Please wait and try again later.
  • Odpowiedz