Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: Najbardziej mnie denerwuje narzekanie na coś a to, że przy okazji jeszcze kogoś atakujesz to jest już dla mnie naturalne. Do kogomasz pretensje, że widzisz ją już piętnasty raz? Jesteś aktywny to spędź ten czas aktywnie zamiast wszystko negować. Zmieniłeś poracę bo Ci nie odpowiadała i chciałeś się dalej rozwijać? To czemu nie masz jej jeszcze zablokowanej. Zaprawdę powiadam ci, masz więcej smutnej żaby w sobie niż ja stuleji.
  • Odpowiedz
@Blondroll: I z czym na mirko? Stan nietrzeźwości, zdjęcie robione ziemniakiem, nie wiadomo czy siedzi czy leży. Spadek formy w tym miesiącu. Jako bordo ekspert daję naciągane 1/10.

Nie o takie mirko plusowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA UWAGA NADCHODZĄ BIAŁORYCERZE Z DZIENNEJ
-------------------------------------------------------------------------------------
  • Odpowiedz
@kannah34: raczej twój prymitywny światopogląd legł w gruzach na wieść o tym, że nie każdy chce oglądać wpisy nt. mord innych użytkowników. Jeszcze to "dziecinko", litości
  • Odpowiedz