Wpis z mikrobloga

Witam
kolega zakupił kilka dni temu telefon #xiaomi na #aliexpress u #goldway dostawa #dhl po rozpakowaniu okazało się że telefonu nie ma w środku..Kolega chciał otworzyć spor ale nie mogle tego zrobić bo było na to za wcześnie wiec potwierdził otrzymanie towaru..Teraz gdy chce otworzyć spor zaznaczy tam wszystko co trzeba zamieszcza filmik z unpakingu ale nie może tego wysłać…nie wiem czy coś zle robi czy po prostu przez to ze potwierdził otrzymanie towaru zamkną sobie drogę do otwarcia sporu..I tu moje pytanie co zrobić żeby odzyskać pieniądze?
  • 35
@HaSSaN: pewnie kolega jest fanem ibuygou ja tam wtopiłem i powróciłem do golda bo na nim na razie sie nie zawiodłem..ale wracając do sedna sprawy da się coś zrobić w kolegi sprawie?
@Arqadio: podaj 1 powód przynajmniej ? Dziwi mnie ten najazd na Goldwaya bo ja 2 miechy temu kupowałem od niego RN3P i jestem w pełni zadowolony i znam wiele osób które też są w 100% zadowolone ale widzę , że rośnie niezła bojówka ibuygoyou na wypoku.
@HaSSaN: z goldwayem jest dobrze dopóki jest dobrze, poczekaj jak będziesz musiał wysłać coś na gwarancję ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś mirek kilka miesięcy temu opisywał swoje problemy z uznaniem gwarancji przez goldwaya. sam mam od niego telefon i możliwe że wkrótce kupię u niego następny, bo jednak zakładam że nie będzie trzeba nic odsyłać a jest znacznie taniej niż choćby ibg.
@kibellos: Gwarancję na telefon za 650 zł ? Toż to za przesyłki by mi więcej wyszło xD. Ale zależy kto się z czym liczy, ja kupując tel godzę się na to że nie ma w ogóle gwarancji bo bawić się w to wysyłanie czekanie, płacenie i jeszcze raz czekanie to by mnie chyba #!$%@? strzelił xD A ryzyko że się #!$%@? przez rok jest raczej małe.
@HaSSaN
@kibellos Ja mam telefon od goldiego. RN3 na MTK. W 7 miesiącu od kupna pojawiły się martwe piksele na matrycy aparatu. Odpowiedź goldiego:
- Zmień oprogramowanie,
- Jak nie pójdzie to wyślij do mnie na naprawę gdzie koszty byłyby takie: wysyłka do Chin + powrót do PL + koszt naprawy.
Tak jak piszą: goldi dobry do puki ali nas chroni.
@kruprz: a banggood ma lepszy serwis? bo mam tam sporo punktów, i widzę że redmi 3s miałbym za jakieś 115$ ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i loteria vatowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak najtaniej