Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham dwóch facetów na raz?

Mam niebieskiego paska już od dłuższego czasu. Kochamy się, jesteśmy szczęśliwi. Nigdy go nie zdradziłam i w życiu bym tego nie zrobiła.
Jednak zanim poznałam niebieskiego miałam nieokreślone uczucia do innego faceta (ponoć odwzajemnione), którego znałam dłużej i lepiej niż niebieskiego. Zawsze miałam do niego słabość, ale nigdy nie potrafiłam sobie wyobrazić związku z nim. Kontakt mieliśmy ze sobą niemal codziennie, na stopie przyjacielskiej. Chyba nikt na świecie nie rozumiał mnie tak jak on, nikt nie potrafił rozśmieszyć jak on.
Pewnego dnia zaryzykowałam, chciałam spróbować, ale zostałam odrzucona (podobno nieświadomie). Jakiś czas później poznałam aktualnego niebieskiego i tak sobie trwamy razem.
Jednak po tym jak związałam się ze swoim niebieskim, ten drugi facet stwierdził, że jednak można by było razem spróbować. (Ja aktualnie miałam kryzys z niebieskim, granica rozstania, ciężka depresja). Zaczęłam to rozważać po raz kolejny, ale powiedziałam 'nie' i wróciłam do niebieskiego. (Patrząc na to z perspektywy czasu, chyba się bałam tego wszystkiego, byłam w nieciekawej sytuacji życiowej).
Wtedy kontakt z tym drugim się urwał. A ja codziennie o nim myślę. Wyobrażam sobie jak by wyglądało nasze życie razem. Tęsknię i nic nie mogę zrobić.
Codziennie zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.

Nie wchodzę w szczegóły, nie ma sensu. Kocham swojego niebieskiego, ale gdzieś głęboko w mojej psychice siedzi ten drugi i już na zawsze tam zostanie. (,)

#logikarozowychpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kocham dwóch facetów na raz?

Mam...
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

(Ja aktualnie miałam kryzys z niebieskim, granica rozstania, ciężka depresja). Zaczęłam to rozważać po raz kolejny, ale powiedziałam 'nie' i wróciłam do niebieskiego.


Co sie stalo pomiedzy "granica rozstania" a "wrocilam do niebieskiego", ze tak sie z tego tlumaczysz?
Ponadto, dlaczego "wrocilas", skoro sie nie rozstaliscie?