Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki proszę Was oświećcie mnie (). Chciałem tacie kupić tv boxa z banggood. Przeszedłem już do płacenia moim PP a ten mnie prosi bym podał kartę itd.. WTF po co im karta do konta PP skoro mam wystarczająco dużo środków na koncie by kupić tego cholernego tv boxa -,-. Środki mam w 3 różnych walutach ale to raczej nie problem. Z dwa miesiące kupowałem również na bg zegarki i inne duperele i normalnie pykło bez potrzeby przypisania karty do konta. Uświadomcie mnie jeśli coś się zmieniło bo nie chce wydawać $$ z gearbest xD gdzie ten sam tv box jest droższy xD
#banggood
  • 5
@Harrxex musisz mieć trochę więcej niż właściwa kwota na portfelu PP, nie wiem ile to jest więcej ale pewnie z dziesięć dolarów więcej przy kwotach rzedu 100 dolarów. Jak kupowalem w granicach 5 dolarów cos przez PP to tego problemu nie bylo. Ale przy większych kwotach jesy.
WTF po co im karta do konta PP skoro mam wystarczająco dużo środków na koncie by kupić tego cholernego tv boxa -,-. Środki mam w 3 różnych walutach ale to raczej nie problem.


@Harrxex:

ale napisz moze ile masz tych srodkow, za ile chcesz kupic, cokolwiek...

Moze po przewalutowaniu nie starcza...
@sylwek2k: Chcę kupić za 120 polskich cebulionów a na PP mam 180 PLN w różnych walutach
@einz: Być może masz rację aczkolwiek na GB ten sam tv box jest droższy i po zbiciu pkt cena jest większa niż na BG również po zbiciu pkt i normalnie PP łyka jak pelikan bez karty( ͡º ͜ʖ͡º)
@Harrxex ja nie wiem paypal jest dziwny i robilem zakupy za 94 dolary ze złotówek, mialem 103 dolary w plnach i też za #!$%@? nie chciało iść