Wpis z mikrobloga

Wraca człowiek do domu - ponad 200 powiadomień - na pierwszy strzał leci ostoja RiGCzu na wykopie - tag #neuropa

To, co tam zastałem to jest jakieś szambo, cały tag zawalony jakimiś wysrywami o rzekomym bólu dupy lewactwa, kilkadziesiąt wpisów o tym samym, słowa ból i dupa odmienione przez wszystkie przypadki.

I tak usiadłem i próbowałem odnaleźć ten ból dupy, ale nie znalazłem nic podobnego, tylko zaledwie kilka wpisów wyrażających rozczarowanie wynikiem, czy mamy do czynienia ze zbiorową halucynacją?

Chyba trzeba odpuścić sobie wykop na te kilka dni, aż konserwom przejdzie erekcja.
#bekazprawakow
k.....n - Wraca człowiek do domu - ponad 200 powiadomień - na pierwszy strzał leci os...

źródło: comment_OhN67zumLBUhLU8jHnG6zWkFUezvFwC2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peperepe: nie oczami wyobraźni tylko własnymi oczami, oczywiście wykorzystując sytuacje sobie żartuję troszkę ale cóż :) nawet jak tobie to ryba, to większości nie :)
  • Odpowiedz
@kiken: Bylo sobie synek obejrzeć tvn od wczoraj i ta propagandę proclintonowa. Bylo synek obejrzeć sobie z rana poranek na Onecie i zobaczyć co tam się wyprawialo. Tak że kolejne lewackie urojenia zdemaskowane. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@kiken: Nigdy nie zrozumiem ewenementu tzw. 'bólu dupy'. Czyjeś niezadowolenie nie jest jeszcze wyznacznikiem sukcesu. W sumie nie jest wyznacznikiem niczego. :/
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że identyczna fala komciów w podobnym stylu pojawiała się po wygranej PiSu. Po roku rządów turbo-partii okazało się, że idioci byli idiotami i na niebezpiecznych idiotów zagłosowali. Dzisiaj większość prawiczków nie przyznaje się do głosowania ani popierania PiS przed wyborami.


@wielooczek: slucham? Bylo odwrotnie. Zwolennicy PiSu po wygranej pjeli na caly wykop o bolu dupy prawicy, ze wygrali, a Korwin 4,76 i pozostale prawicowe ugrupowania kompletnie irrelewantne.
Teraz wszyscy
  • Odpowiedz
ostoja RiGCzu na wykopie - tag #neuropa


@kiken: Nie szkalują papieża?
I neuropa i 4konserwy rzucają bólem dupy w odpowiednich sytuacjach, jedyna różnica jest taka że 4konserwy nie wypominają tego.
  • Odpowiedz
@mafiozorek:

Zwolennicy PiSu po wygranej pjeli na caly wykop o bolu dupy prawicy

Że co? Albo łżesz, albo masz słabą pamięć, bo tuż przed wyborami i tuż po wyborach większość Wypochanu piała, że PiS to prawica. Ba, nawet spora część "korwinistów" na mikro dostawało erekcji z powodu wygranej tej partii (ale czegoż się spodziewać po lemingach, wczoraj popularny Korwin to wyznawali jego, potem wiaterek zawiał w drugą stronę i nagle
  • Odpowiedz
Bo wpisy neuropków już zdążyły polecieć w moderacji. :)


@ravier: To chyba musieli boldupic o trzeciej w nocy. Bo przez caly dzien żadnego bolu dupy nie bylo poza tym urojonym przez konserwy.

różnica jest taka że 4konserwy nie wypominają tego.


@Cinoski: Ta. To zobacz, jak wygląda tag neuropy z wczoraj. Mniej niż 5% to wypowiedzi neuropy, 95% to "jak tam, dupy bolą?" "słyszę jak wam dupy trzaskają" zawieszone
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: Chodziło mi o to że 4konserwy nie wypominają neuropie pisania o bólu dupy, ale chyba o 4konserwy pod względem kultury nie trzeba wiele pisać.
Nie mniej "ból dupy", "lewactwo" i "prawackie zwierzęta" itd. to chyba jakieś specjalne słowa po których jedni albo drudzy osiągają nirvanę... a ja żenadę.
  • Odpowiedz