Wpis z mikrobloga

Wraca człowiek do domu - ponad 200 powiadomień - na pierwszy strzał leci ostoja RiGCzu na wykopie - tag #neuropa

To, co tam zastałem to jest jakieś szambo, cały tag zawalony jakimiś wysrywami o rzekomym bólu dupy lewactwa, kilkadziesiąt wpisów o tym samym, słowa ból i dupa odmienione przez wszystkie przypadki.

I tak usiadłem i próbowałem odnaleźć ten ból dupy, ale nie znalazłem nic podobnego, tylko zaledwie kilka wpisów wyrażających rozczarowanie wynikiem, czy mamy do czynienia ze zbiorową halucynacją?

Chyba trzeba odpuścić sobie wykop na te kilka dni, aż konserwom przejdzie erekcja.
#bekazprawakow
k.....n - Wraca człowiek do domu - ponad 200 powiadomień - na pierwszy strzał leci os...

źródło: comment_OhN67zumLBUhLU8jHnG6zWkFUezvFwC2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiken: Pamiętaj, że identyczna fala komciów w podobnym stylu pojawiała się po wygranej PiSu. Po roku rządów turbo-partii okazało się, że idioci byli idiotami i na niebezpiecznych idiotów zagłosowali. Dzisiaj większość prawiczków nie przyznaje się do głosowania ani popierania PiS przed wyborami.

Podobna sytuacja z Brexitem.

Z Trumpem będzie tak samo. A następnie z kolejnym oszołomem jakiego kretyni będą zażarcie forsować, kolejny raz wierząc, że są tymi najmądrzejszymi. Bo dawniej
  • Odpowiedz
@kiken: Nie no wiesz, jeśli wierzyć temu co wypisują niektórzy z wykopowych zwolenników Trumpa, to oni byli regularnie opluwani przez neuropę, poniżani, a w noc wyborów to już w ogóle mieszani z błotem. Ponieważ ich idol odniósł zwycięstwo, to ten zmasowany atak na "lewactwo" jest usprawiedliwiony i wręcz wskazany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiken: Ledwo ucichnie temat wyborów w USA i przyjedzie nowy cyrk "Wybory we Francji". Mirki będą fapały do memów z Le Pen i albo polska prawica odniesie kolejne epickie zwycięstwo albo zapłacze w matczyną spódnicę.
  • Odpowiedz
@SM89: Bo oni myślą, że AfD i FN pogonią muzułmanów, gejów itd. i będzie wesoło. Nie potrafią zrozumieć, że wyborcy tych partii nie lubią wszystkiego co obce i inne. Później będzie płacz, że Polaków za granicą biją.
  • Odpowiedz
@W_732337: Z tym myśleniem i zrozumieniem to bym tak nie szalał, widać po dzisiejszych komentarzach że dla zaspokojenia ambicji wykopowej prawej strony wystarczy przegrana lewackiego rywala. Trochę przykro tak stwierdzać, ale to takie polskie.
  • Odpowiedz
@peperepe: a OK :) nie widziałem posta na górze tylko "hallllu" :).
Moja teoria jest taka, że Państwa ból dupy wynika z szeroko pojętej, co najmniej kilkudniowej euforii prawaków na wypoku :). Gdyby wygrała HC powstałoby wiele lewackich elaboratów a dumie nie byłoby końca. Widzę to oczami wyobraźni... Tomek lis w ramionach Michnika, Giertych jako gość śniadania w TVN, tak wiele mądrych słów nie padło. Nie masz co buldupić o
  • Odpowiedz