Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem wynik wyborów był do przewidzenia w ostatnich tygodniach.
Myślę, że przegrana Hilary była niejako zaplanowana . Wydaje mi się, że może być to spowodowane pogarszającym się stanem zdrowia Hilary.

Służby (FBI) o tym wiedziały więc spotkali się wspólnie z kandydatami i ustalili podział władzy. Stąd też oskarżenia FBI w końcówce kampanii i trochę przygaśnięcie Hilary.

Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

W taki sposób wygrał Trump ale wraz z pierwszym przemówieniem znacznie złagodniał co prawdopodobnie jest wynikiem wspólnych ustaleń.

Fakt, że Hilary nie wyszła do swoich wyborców moim zdaniem potwierdza zły stan jej zdrowia. Nie uważam, żeby tak doświadczony polityk jakim jest Hilary pozwolił sobie na takie faux pas wobec swoich wiernych wyborców i pomocników kanapami.

Nie zdziwię się również, jeśli w najbliższym czasie niektóre stanowiska obejmą osoby z kręgu Demokratów.

#amerykawybiera2016 #trump #clinton #fbi #teoriespiskowe
  • 1
  • Odpowiedz
@aszkemason_adamazy: Ja bym powiedział, że złagodzenie tonu jest skutkiem tego, że nie jest tak głupi jak go malowali. Na potrzeby wyborów i populizmu rzucał różne hasła, teraz ich już nie potrzebuje. A co do FBI to moim zdaniem sondowali kto wygra i nie trafili, bo oczyszczenie Clinton wskazywało, że spodziewali się jej wygranej.
  • Odpowiedz