Wpis z mikrobloga

#zalesie #pwn

Zamówiłem kilka tygodni temu kilka książek, w tym w przedsprzedaży najnowszą książkę #gynvael "Praktyczna inżynieria wsteczna" (premiera 4.11) i "Testowanie w praktyce. Studium przypadków" (premiera 5.11) Adama Romana. Wszystko w jednym zamówieniu.

Wczoraj dzwoniłem, żeby się dopytać co z zamówieniem (już 8.11, a paczki nie ma) - "były pełne opóźnienia, ale w tym tygodniu powinna być wysyłka".

Oto co dziś dostałem na maila:

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za zakupy w Księgarni Internetowej PWN.

Pragniemy poinformować, że zmieniła się planowana data wydania tytułu „Testowanie w praktyce. Studium przypadków”. Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od dystrybutora, tytuł powinien pojawić się w sprzedaży około 25.11.2016.

Jest to data orientacyjna, w pełni zależna od wydawcy, a gdyby uległa kolejnej zmianie, będziemy o tym niezwłocznie informować.

Ze względu na zmianę daty wydania tytułu „Testowanie w praktyce. Studium przypadków” przedłużeniu ulega termin realizacji całego zamówienia. Jeżeli w związku z tym mamy wprowadzić zmiany w zamówieniu, prosimy uprzejmie o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Przepraszamy za wynikłe niedogodności.


No super, jeszcze 2 tygodnie czekania... Ale przecież mogę wprowadzić zmiany w zamówieniu, wystarczy telefon do BOK.


Zadzwoniłem do BOKu z pytaniem czy nie dałoby się zmodyfikować zamówienia - podział zamówienia na 2 części. Wszystkie książki oprócz "Testowania..." teraz, a samo testowanie za ponad 2 tygodnie.


"Nie da się, musi pan czekać."

--------------------------------------------

Serdecznie nie pozdrawiam Księgarni Internetowej PWN ( ͡° ʖ̯ ͡°)

--------------------------------------------