Wpis z mikrobloga

Mirki, mam taki oto skład, gra mi się nim w miarę ok i zastanawiam się nad kilkoma ulepszeniami na ligę weekendową. Za dużego budżetu nie mam, ale zmiany nad którymi myślę:
Biglia --> Strootman
Medel --> Khedira
Koulibaly --> Chiellini

Zamiast Bigli próbowałem już Asamoah, zagrałem nim tylko 3 mecze, ale za bardzo się nie sprawdził, jednak Biglia jest pewniejszy w defensywie, a dla mnie to ważne. Trochę brakuje mu strzału, ale za to podania ma dobre, nie wiem czy sens zmieniać.

Medel jest nawet ok, na środku potrzebuję typowo defensywnego, ale czasami jak jest pod polem karnym, to brakuje dobrego strzału, Khedira widzę trochę wolniejszy jest, ale za to dużo wyższy, Medel większość główek w środku przegrywa. Ale za to ze 2,3 razy dupę mi uratował, bo znalazł się w odpowiednim miejscu w ostatnich minutach meczu jak już dałem wszyscy do ataku.

No i najdroższa zagadka, czy poczuję różnicę między Koulibalym a Chiellinim?

#fifa17 #fut
matek1212 - Mirki, mam taki oto skład, gra mi się nim w miarę ok i zastanawiam się na...

źródło: comment_RTm9BKDOvArBMkIQcZ59xOQmrh2lVt9Q.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@matek1212: Część statystyk przemawia za Chielinim. Workraty H/L, lepsze odbiory, troche większa agresja. Natomiast Koulibaly jest bardzo wysoki i pewnie nieźle zamiata głowkami przy dośrodkowaniach. Jak masz za dużo hajsu to sobie kup włocha, pograj 5 meczów i sprzedaj jak będzie coś nie tak.

Co do środka pola.. Ja mam tam Badu i De Rossiego, który ma wytyczną by zostawał z tyłu. Koleś ma swoje wady jak dość niski pace czy
  • Odpowiedz
@matek1212: Ze swojej strony mogę tylko doradzić spróbowanie De Rossiego za Medela.
Strootmanem nie grałem, ale po statach wygląda słabo.
Widzę że masz też Honde na zmianie, spróbuj z Candrevą.

edit:
Koulibaly dla mnie jest mega.
Jak masz kasę na Kielona to lepiej kup Hamsika do środka.
  • Odpowiedz
@matek1212: miałem de rossiego ale w ogóle mi nie podszedl. A z kolei asamoah mi się super gra. Ponadto mam pjanica i if bonaventury których również polecam. W obronie może Miranda?
  • Odpowiedz