Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że wyniki są już właściwie zamknięte, przypominam co obiecywaliście w wypadku wygranej Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oskarek89 kupi whiskey za 1000zł
@Mirekjanusz nasra sąsiadowi na wycieraczkę
@kacap- zje swój kał i to nagra
@mkultra wyśle zdjęcie swojego nieobrzezańca do Elfika i wrzuci skriny na mirko
@Hamouma zwali sobie 5 razy
@ciachostko nasika sobie do otworu gębowego
@tiop utnie sobie pindola tasakiem
@Pshemeck będzie pić 1l wódy zamiast 3l na weekend.
@Sandmanderek w końcu zarucha
@MrPickles wypije whisky
@chupachupss spróbuję szczęścia u jednej #rozowypasek
Mam nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić przy spełnianiu swoich obietnic i załączaniu dowodów. W końcu o to w tym wszystkim chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#amerykawybiera2016
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soosh071 nie jestem zwolennikiem ani trumpa ani clintonowej. Lewakiem też nie jestem ;) Fajnie mieć ból dupy że się nie widziało czyjejś fujary? Xd
  • Odpowiedz
@MKULTRA powiedzili co zrobią jak wygra, tak samo jak kandydat mowi co zrobi jak wygra. Jedni nie dotrzymuja, ale wymagaja, zeby drudzy to zrobili. Wydaje mi sie, ze czepiasz sie na siłę, bo nie bylo nic niejasnego w tym co napisalem.
  • Odpowiedz
@czojenka: Nie no jakbyś nie zauważył to zostałem wywołany do tablicy. Powiem więcej. Ja zacząłem tę głupawkę z tym "jak wygra trump to:", bo byłem podpity. Na trzeźwo Pieńkowska była nie do wytrzymania.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: nie miałem pojęcia kto zaczął no i nie zauważyłem Cię, może dlatego, że wywował Cię z małych liter i się nie rzuciło w oczy, a nicków nie czytałem. Różne rzeczy po alko się dzieją, powodzenia! :)
  • Odpowiedz