Wpis z mikrobloga

@Haradrim: serio jak na przeczekanie to kup sobie androida, ja mam Myphona fun4 za 300 złotych i nie narzekam, nie tnie sie działa spko jedynie bateria taka sobie.. lepszą baterie i aparat ma Doogee 5 pro czy jakos tak jest dostępny na allegro z wysyłka z Polski tez kosztuje jakieś 400 złotych, albo jakiegos samsunga s3 sobie kup w tych pieniądzach. Szkoda kasy na Lumię moim zdaniem anie tego nie
  • Odpowiedz
@Haradrim: uzywam tego myphona od ponad roku internet działa normalnie na 3g, nie ma zacięć, czy zwiech, normalnie przeglądasz, aplikacje też nie kraszują, na nowych androidach ( tutaj jest 5.1) nawet 1gb ramu to jest wystarczająca ilośc do płynnego działania. Minusy to nie za dobry ekran, aparat do dupy, bateria mogła byc lepsza, ale dzień bez ładowania iw trakcie nornalmnego przeglądania neta wytrzymuje, no ale za 300 złotych to sie
  • Odpowiedz
@Haradrim: Bierz lumie 525, andek daleko w tyle pod względem niezawodności w tej cenie. Miałem 535, teraz 640 i WM10 i nie mam żadnych problemów. Wszystkie aplikacje masz na WM nie licząc tych wymaganych przez pokolenie gimbazy. Jako przeglądarkę do internetu użyj Monument Browser, bo biję na głowę pod względem niezawodności Edge Microsoftu.
  • Odpowiedz
@JoeBlade: wysłałbyś mi screena jak wygląda mirkoblog i jakiś artykuł na joemonster na tej lumi 640?

@Obserwator_z_ramienia_ONZ:
a znajde coś lepszego od tego
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-y5ii-bialy.bhtml
w tej cenie ? bo dopłacając 150zł zamiast tego myphone mam w tym huaweju ekran IPS, 1280 x 720 pikseli i lepszą baterie, teraz to już sam niewiem :) niby miało być do 400zł ale te 50zł więcej moge zabulić
  • Odpowiedz
@JoeBlade: a powiedz mi jeszcze jak jest z multitaskingiem na tym telefonie, jak odpalisz np 5 kart w przeglądarce, napiszesz smsa, i właczysz youtube to się nie zresetuje, nie wywali tych aplikacji ?
  • Odpowiedz
@Haradrim: to jest WM10, system działa bezproblemowo i nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na necie na jego temat. Bateria trzyma minimum 2 dni. Multitasking działa bez problemów, nie zdarzyło mi się, aby system się zresetował przy otwartych wielu aplikacjach.
  • Odpowiedz