Wpis z mikrobloga

@ertyuio: jesteś #!$%@? pisząc takie rzeczy... gościu bił mnie na yellowce to go zabijałem. Nie miałem pretensji o bicie mnie, tylko wchodzenie pod ueki i pushowanie, ale broń boże nie powiedziałem nic Chero, że ma go dać do więzienia. A decyzje o jego więzieniu podjął @mattpoz, My dowiedzieliśmy się wtedy kiedy wszyscy - z all chatu :)
@Lajz: nie jestem, wasz kolega Juraz do dziś nie dostał bana za pushowanie i wallowanie ludzi na Orshabaalu a randoma na 50 lvlu do jaila wsadzaja, slyszalem od was że pvp jest elementem tej gry i nigdzie nie wchodziłem pod ue bo na +1 gdzie był boss zabijal mnie w 1 ms jak ylko tam wszedlem wiec jak majac 400 hp mozna kogos pushowac gdzie mnie kazdy mob sciaga na hita?
@ertyuio: zajabałem Ci ue, odszedłem bo mnie zacząłeś gonić, potem biłeś mnie cały czas na ys i padałeś. Potem właziłeś pod ueki i MATT zadecydował, że pójdziesz do klatki - nie Chero, tak jak insynuujesz :)
@Lajz: stąd dla mnie to jest żenada że dostaje sie jakas smieszna kare za to ze kogoś bijesz, jeśli administracja widziała jak cokolwiek niedozwolonego zrobiłem to czemu gracz Juraz nie dostał żadnej kary skoro był obok? xD
@ertyuio: to skad się brały te yellowki które pozwalały na zabicie Cię bez fraga? Zrozumiałbym Twoją frustracje gdybyś tam faktycznie chciał bić tego bossa i coś konkretnego robił ale przychodziłeś tylko po to aby nas przesuwać albo ewentualnie podłożyć się pod ue jak wybijaliśmy górny poziom..
@Lajz: Juraz blokował mnie jak tam biegałem pierw jedna postacia potem druga, blokował też innych graczy i wallował przeszkadzając przy tym innym ktorzy tam byli, widzieli to admini którzy mieli #!$%@? tyle w temacie ;)
@ertyuio: na prawdę nie chce mi się udzielać w tym bezsensowym temacie ale wytłumaczę Ci raz jeszcze.
Blokowaliśmy się gdy:
a) ktoś od nas padł i trzeba było złapać itemy
b) rzucaliśmy sobie poty
c) nie chcieliśmy, żeby wchodziły nooby z 30 lvlem i się podkładały

Wystarczy?

@ertyuio: bo czyściliśmy diplingi i serpent spawny - jeśli jesteś Vincentem to wchodziłeś sobie tylko zobaczyć, żadnych obrażeń od Ciebie nie widziałem : - )
eot, nie chce mi się dalej pisać
@ertyuio: a co robi Miglanc? blokuje Cwaniaka :)))
Juraz rzucił walla, żeby boss nie dobiegł pod stacka, tak miały dwie drogi - na jednej Zielarz który ma sqm do schodów i Cwaniaka blokera. Na prawdę skończmy ten temat, bo mi się po prostu nie chce ;)