Wpis z mikrobloga

Mireczki ze #szczecin mam pytania dwa! Czy mieszka ktoś z was w okolicy kościoła na Zawadzkiego? Jakie są plusy i jakie minusy (te najbardziej mnie interesują) mieszkania w tej okolicy?

Oraz czy może ma ktoś pewną, zaufaną, godną polecenia firmę zajmująca się remontami mieszkań?
  • 8
@pawel-piotr-b: @Perlo: Wcale nie takie zadupie, dość duże osiedle, pod dupą kościół, biedronka, azoty arena, szpital, z jednej strony schodzisz do mickiewicza i zaraz jesteś w centrum, z drugiej schodzisz w dół do wojska i masz las arkoński i spoko miejsce na spacery, do tego dobra komunikacja, masz 53 i 75 pod kościołem, minute od kościoła masz też 60 i 80, 5 minut spacerkiem do 7,5,4 lub z 10 minut
@pawel-piotr-b: zadupie, ale dobrze skomunikowane. Fakt, strzelają czasem, ale jakoś ostatnio nie słychać. Wkoło masz żabki, biedronkę, netto. Dla sportowych emocji blisko na piechotkę do Azotów.

Minusy - brak w okolicy dobrej pizzeri czy lokalu. Piwa się tu nie napijesz, nie zjesz smacznego obiadu poza domem, nie zaprosisz znajomych, ale 75 dojedziesz praktycznie wszędzie, więc luz.

Mój ulubiony plus, choć teraz nie korzystam - blisko do Arkonki, a stamtąd na Głębokie
@gram_w_mahjonga: Z restauracji tak na szybko Aramia, Pasta i Basta, Kulinarne Atelier (!), 3 przystanki albo 10-15 minut el greco (ma różne opinie ale samo jedzenie dobry poziom) + 3 przystanki od krzekowa jedna z lepszych pizzerii w mieście. Co do pubu to takiego z prawdziwego zdarzenia nie ma, ale to nie jest raczej minus skoro większość dzielnic nie posiada takiego. Tak czy siak jest parę lokali na wypad na piwo