Wpis z mikrobloga

No, debile to będą ci, którym kij w dupie wykrzywia gęby na widok uśmiechniętych, kolorowych ludzi. Tak, o ciebie chodzi.


@StarsThief: O mnie na pewno nie, ja jestem uśmiechniętym normalnym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ne jestem debilem, żeby sobie niszczyć włosy tylko po to, zeby móc strzepać sobie kapucyna do lustra jaki to ja nie jestem piękny i kolorowy xD
@Lewitujacy_Judasz: Kolego. Naturalne kolory, jak sam zauważyłeś, są naturalne. Robienie z siebie papugi naturalne nie jest. Ja mam prawo powiedzieć, że ktoś taki jest debilem - bo wg mnie zajmuje sie za bardzo swoim wyglądem i imponowaniem znajomym a nie zainteresowaniami. Ty masz prawo powiedzieć, że debilem jestem ja. Może zacznijmy nazywać debilem każdego komu nie podobają sie kolorowe włosy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo rasistą? Homofobem?
@Nomen_Nominandum: Raczej nie nazywam ludzi debilami, gdy podoba im się coś innego
Chyba źle mnie rozumiesz, ale olać już temat naturalnych i nienaturalnych barw

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś "za bardzo" przejmuje się swoim wyglądem?
Niech się przejmują i głębią koloru swojego kału, przecież nic Ci tym nie robią.
Farbowanie włosów ma zmniejszać zainteresowania?
Co xD

A jeśli dbanie o wygląd to dla Ciebie
@TurboLaczki: Nie, uważam, że kolorowe włosy są podpisem #!$%@? umysłowego i szczerze mówiąc zupełnie mi się nie podobają (a nawet irytują mnie). Ale znam kilka dziewczyn, które mają kolorowe włosy, i są w porządku - więc to nie jest reguła.
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś "za bardzo" przejmuje się swoim wyglądem?


@Lewitujacy_Judasz: Z moich doświadczeń wynika, że ludzie, którzy za bardzo przejmują sie swoim wyglądem są próżni.

A jeśli dbanie o wygląd to dla Ciebie kretyńskie próby imponowania znajomym, to chyba nie mamy już o czym gadać


@Lewitujacy_Judasz: Kolorowanie włosów na barwne kolorki = dbanie o siebie? Dobra, wytłumacz mi, w jakim celu
Z moich doświadczeń wynika, że ludzie, którzy za bardzo przejmują sie swoim wyglądem są próżni.

@Nomen_Nominandum: Różnie bywa. Znam i "normalne" i narcystyczne różowe z takimi kolorami. Raczej nie ma reguły

Kolorowanie włosów na barwne kolorki = dbanie o siebie? Dobra, wytłumacz mi, w jakim celu sie to robi skoro nie po to, żeby usłyszeć "Łaaaaa, ale masz zajebiste kolorowe włoski!"

@Nomen_Nominandum: A w jakim celu dba się o wygląd?
W zasadzie, to zawsze chodzi o to, żeby podobało się innym


@Lewitujacy_Judasz: No i widzisz, tu tkwi różnica, dla mnie to debilne, ja dbam o wygląd bo lubie wyglądać schludnie i być czysty

Ile znasz kobiet, które z makijażem siedzą w domu, gdy są same?


@Lewitujacy_Judasz: O no pare znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@StarsThief: Odpisałem Ci dwa razy bo jak klikam "odpowiedz" to pojawia
@StarsThief: Bojowo nastawiony gimnazjalny obrońco kolorowych włosów. Ogarnij dupe poza tym. Mam znajomych z kolorowymi włosami, irokezami, dredami, gejów i lesby, wegetarian. Jak mi sie nie podoba gejoza to mówie im, że mnie brzydzą. Jak mi sie nie podobają kolorowe włosy to mówie im, że są debilami. I co? Nic, powiedzą mi najwyżej, że jestem nietolerancyjnym #!$%@? i trzymamy sie dalej razem. Nikt nikogo nie wyzywa od mieszkańców własnej dupy bo
@Nomen_Nominandum: uwiera cię ten badyl w zwieraczach, skoro musisz mi tyle razy odpowiadać ( )
Oczywiście, że nawet ty masz prawo mieć własne zdanie i poglądy. Gorzej jeśli jesteś tak ograniczony, że wyzywasz i skreślasz ludzi przez kolor ich włosów. Poza tym kij na tyle mocno cię uwiera, że plączesz się w wypowiedziach. Raz mówisz, że nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego a potem, że