Wpis z mikrobloga

  • 568
Ja prykam, od dwóch tygodni chodzę za szefową z pytaniem, czy przedłużą mi umowę zlecenie, ona mi mówi "nie martw się", a dziś w ostatni dzień dowiaduję się, że nie przedłużą... Do końca mnie uspokajają, żeby zostawić jutro bez pracy, bo w październiku ustawiałam plan zajęć i miałam nieregularne godziny... Ludzie to #!$%@?. Przynajmniej czegoś się nauczyłam :(
#oswiadczenie #praca #pamietniczek
  • 48
  • Odpowiedz
@Oszaty: oskarż o mobbing leć do psychiatry, bierz papiery że nerwica , narób błota idź do PIP'u poopowiadaj jakie cuda się dzieją że : ludzie zastraszenie że nie płacą - tak się to teraz robi . Wszystkie fora obsmaruj , żółć rozlej gdzie się da . Zresztą co ci będę tłumaczył ..
  • Odpowiedz
oskarż o mobbing leć do psychiatry, bierz papiery że nerwica , narób błota idź do PIP'u poopowiadaj jakie cuda się dzieją że : ludzie zastraszenie że nie płacą - tak się to teraz robi . Wszystkie fora obsmaruj , żółć rozlej gdzie się da . Zresztą co ci będę tłumaczył .


@bialapodlaska78: Ktoś zachował się wobec ciebie jak #!$%@?? Ty zachowaj się jak zwierzę!

No super logika :)

@Oszaty: Powiedzieli
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@-PPP- niższa frekwencja, nieregularne godziny w ostatnim miesiącu, z tym, ze jak uprzedzałam, ze plan się układa w październiku, a ten ze szkoły językowej to od polowy miesiąca, to nawet nie pryknęli :(
  • Odpowiedz
@Oszaty: Słabo :/ wygląda jakbyście się nie dogadali po prostu, ale żeby po jednym miesiącu nie dać nawet żadnej szansy tylko od razu wywalać? :\
  • Odpowiedz