Wpis z mikrobloga

  • 0
O ludu ale poleciała. Co jak co ale trzeba zachować szczególną ostrożność obok przejść dla pieszych, mało tego on widział że dziewczyna idzie /biegnie w stronę przejścia. Szkoda że całości nie oglądałem.
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut: Patrzę na to i nie wierzę - kurde, ona na przejście w zasadzie weszła tyłem do jadących pojazdów. W ogóle nie śledziła ruchu. Obejrzeniem się takim, jakie zrobiła w żaden sposób nie oceni prędkości. Jak dla mnie, to tępa i tyle i dużo się tym przyczyniła. Natomiast kierowca autobusu powinien wcześniej obserwować i przewidzieć takie zachowanie... Ba, nawet powinien przygotować się do tego, aby ustąpić jej pierwszeństwa niezależnie od tego,
  • Odpowiedz
@Dzyszla: No właśnie to mnie szokuje że już dojechali kierowcę. No to przecież było typowe wtargnięcie. To jakby się rzucić pod wirnik kontenerowca, już hurr durr że hamulce złe, co by dały hamulce jak on hamował po uderzeniu tej dziewczyny ... Ja wiem że trzeba zwalniać itp, sam tak robię (hamowanie silnikiem) ale to nie zmienia faktu że dziewczyna dosłownie wpadła tam i nawet przed przejściem.
@saperq: @Skorupczak:
  • Odpowiedz
@saperq: No no spoko, tylko mnie rozwaliła "interwencja" jak takie programy lubię (zwłaszcza Jaworowicz która jest w miarę obiektywna) tak tutaj wszystko przerzucili na kierowcę i niesprawny autobus (zwłaszcza że widać było że autobus hamuje na piskach) a miał skorodowane i niesprawne hamulce. Szkoda tylko że nie pokażą końca sprawy i znowu będzie trzeba przekopywać wyroki sądowe ...
  • Odpowiedz