Wpis z mikrobloga

@trollasek: czemu uważasz że to gównopost? Zakładam że po prostu dostarczyli przesyłkę do miejsca docelowego, tyle że miła pani z poczty nie zaznaczyła tego w komputerze (zdarzało mi się to wielokrotnie...). Zanim pójdę wykłócać się na pocztę, to muszę spełnić całą niepotrzebną procedurę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trollasek: norma u nich, ale trochę mnie to wkurza że z całym tym śledzeniem przesyłek lecą tak mocno w .... :( Ile razy to biegłem na pocztę, stałem w kolejce bo dostałem sms'a o odbiorze przesyłki, a na sam koniec słyszałem "ale jeszcze tych przesyłek nie mamy. Za szybko wysłałam komunikat".
Za nim się do nich przejdę to wyślę panią dyrektor na pocztę aby odebrała wszystkie listy. Może będzie ( ͡
  • Odpowiedz
@Mr_Rafik: dzisiaj dopiero mija piąty dzień roboczy (a jeśli po 15:00 było nadane, to czwarty)

a poczta deklaruje czas dla poleconego ekonomicznego 4 dni robocze, więc wszystko jest w normie

dodatkowo w statusie zawsze masz tyko informację o nadaniu i przekazaniu do doręczenia
  • Odpowiedz
@Mr_Rafik: Polecone ekonomiczne w jeden dzień? Gdzie takie cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak zupełnie, zupełnie serio - w przypadku listów rejestrowany musi byc tylko moment nadania i doręczenia, więc list najpewniej jest w drodze.
  • Odpowiedz