Wpis z mikrobloga

Dzień dobry drogie Mirki. Ostatnio mój telefon odmówił posłuszeństwa w związku z czym poszukuję czegoś nowego. Bardzo podoba mi się to co oferuje Xiaomi i myślę, że to właśnie na telefon tej marki chciałbym się zdecydować. Ale jestem słaby w chińskie urządzenia. Zastanawiam się nad Redmi Note 3 Pro/Redmi Note 4. Zależy mi na możliwości dostania faktury vat, a do tego chciałbym potwierdzić, czy jeżeli w telefonie znajduje się Global Rom to oznacza, że zarówno Google Play i Mapy google działają?
Dokładnie to interesuję się telefonem z tej aukcji:
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-3-64-global-rom-od-reki-pl-i6532382467.html
Z góry dziękuję za pomoc!
edit: Teraz widzę, że tutaj jest tylko gwarancja producenta 12 miesięcy czyli jezeli dobrze rozumiem to oznacza wysyłkę do chin? Warto szukac sprzedawcy z serwisem w Polsce? Może ktoś jest w stanie polecić jakiś sklep/sprzedawcę?
#xiaomi
  • 5
@semperfidelis: Może i lepiej, ale jak napisałem jestem słaby w chińskie telefony jak i zakupy. Poza tym jestem bez telefonu, nawet nie mam za bardzo jak pożyczyć i średnio mam ochotę czekać na paczkę z chin. Zapewne masz rację, ja jednak chyba będę musiał się zdecydować na coś w tym tygodniu (czeka mnie wyjazd z granicę i bez smartfona to jak bez ręki).